Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Szyby ECLAZ – jak sprawdzają się podczas upałów?

Światło słoneczne wpływa na nasze samopoczucie, tworzy w naszym pomieszczeniu pozytywną naturalną aurę oraz dynamicznie oświetla je w miarę upływu dnia i zmiany pogody. Dlatego bardzo istotną kwestią przy projektowaniu wnętrz i aranżacji pokoju jest świadomy wybór szkła użytego w szybie naszego okna.

Szyby ECLAZ wykazują wyjątkowe właściwości, łącząc najlepszą wydajność energetyczną z niezrównanym dostępem do naturalnego światła dziennego.

Główne cechy ECLAZ to estetyczny wygląd szyby, izolacja termiczna, zyski cieplne i dostęp do światła naturalnego. Szyby ECLAZ umożliwiają spełnienie najbardziej surowych wymogów dotyczących wydajności energetycznej okien i komfortu mieszkańców, bez żadnych kompromisów.

Co wyróżnia szyby ECLAZ?

  • Do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej oraz przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności
  • Znaczna oszczędność energii zimą i minimalizacja emisji dwutlenku węgla; mniejsze potrzeby grzewcze w sezonie zimowym
  • Optymalny komfort zimą dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowania efektu zimnej szyby
  • Do 10% poprawy dostępu do światła dziennego, zapewniając komfort świetlny mieszkańcom
  • Redukcja stosowania sztucznego oświetlenia

Szyby ECLAZ zostało zaprojektowane w myślą o energooszczędności w zespoleniach dwukomorowych. Okna z szybami dwukomorowymi umożliwiają uzyskanie najwyższej wartości zysku energii słonecznej (g71%), co zapewnia zarówno energooszczędność, jak i komfort cieplny w miesiącach zimowych.

Jak ochłodzić mieszkanie lub dom podczas lata?

Szyby ECLAZ umożliwiają spełnienie najbardziej surowych wymogów dotyczących wydajności energetycznej okien i komfortu mieszkańców, bez żadnych kompromisów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ECLAZ w znaczny sposób przyczyniają się do przegrzewania pomieszczeń i w efekcie dają m.in.:

  • możliwość redukcji temperatury w pomieszczeniu nawet o 5°C
  • poprawa kondycji skóry i odporności organizmu
  • zachowanie optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniu o dużych przeszkleniach

Ochłodzenie pomieszczenia z dużymi przeszkleniami w lecie o 5°C pozwoli otrzymać przyjemniejszą temperaturę bez potrzeby zasuwania zasłon czy włączania klimatyzacji. Pomieszczenie pozostaje dobrze doświetlone światłem naturalnym i nie przegrzewa się, zapewniając komfortowe warunki do funkcjonowania w ciągu upalnego dnia.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie