Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Misja i wizja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości stolarki budowlanej, dynamiczny rozwój technologiczny, dywersyfikacje oferty produktów i usług w celu spełnienia indywidualnych oczekiwań wszystkich Klientów.
A
Aktywność – naszą zasadą jest to, że rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach. Jesteśmy aktywni i wysoko cenimy wszelkie rady, opinie. Jesteśmy otwarci na wszelkie argumenty. Potrafimy słuchać a w naszym działaniu szukamy porozumienia w imię dobrej współpracy i wspólnie realizowanych celów.
D
Doradztwo – naszym celem jest doradzanie w wyborze najlepszej oferty. Nieustannie budujemy kulturę organizacji zorientowaną na innowacyjność, kreatywność, poszukiwanie rozwiązań. Dysponując potencjałem w postaci zaangażowanych pracowników wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.
A
Ambicja – ambitnie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom. Stale się rozwijamy inwestując w potencjał technologiczny i podnosimy kompetencje wszystkich pracowników.
M

Marka – dążymy do tego, by marka AdamS była znana jako synonim najwyższej jakości stolarki budowlanej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

S

Szybkość – naszą zasadą jest szybkość działania, szybkie wyceny, szybka realizacja i szybkie dostawy naszych produktów. Mamy świadomość, że od naszej reakcji zależy dalsze sprawne działanie systemu, a nierzadko również wizerunek naszego klienta. Dlatego też sprawę mobilności i szybkości działania traktujemy jako naczelną zasadę naszej firmy.

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie