Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Historia firmy

Jesteśmy powszechnie uznaną marką zarówno w Polsce jak i za granicą. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta. Nasze produkty są perfekcyjnie zaprojektowane oraz cechują się doskonałym komfortem termicznym i akustycznym. Ciągle inwestujemy w Nasz rozwój. Tworzymy z pasją.

AdamS W Liczbach

lat doświadczenia w branży
0
okien produkujemy rocznie
0
wszystkich wyprodukowanych okien
0
aktywnych partnerów handlowych
0

Zapoznaj się z historią firmy

2023

Okna AdamS od 30 lat na rynku

30-lecie działalności firmy AdamS – Okna AdamS od 30 lat na rynku

30-lecie działalności AdamS

30-lecie firmy AdamS – obchody i konferencja w Mrągowie

Uruchomienie myjni

Uruchomienie myjni pojazdów ciężarowych, autobusów, busów oraz cystern - tzw. myjnia TIR

Rozbudowa siedziby

Rozbudowa siedziby przy ul. Leśna Droga do blisko 30 000 m² powierzchni

Rozpoczęcie budowy myjni

Rozpoczęcie budowy myjni pojazdów ciężarowych, autobusów, busów oraz cystern - tzw. myjnia TIR

Instalacja nowoczesnego centrum tnąco-obróbczego oraz robota zgrzewającego

Certyfikacja okna pasywnego PASSIV LINE ULTRA

Szkolenie montażowe dla partnerów AdamS

W dniach 10-12.03.2020 r. odbyły się kolejny cykl teoretyczno-praktycznych szkoleń montażowych dla Naszych partnerów i montażystów z całej Polski.

Dni otwarte w firmie Adams

W dniach od 3 do 5 marca w naszej firmie odbywały się dni otwarte skierowane dla naszych stałych i nowych klientów. Są to działania prowadzone cyklicznie, aby zacieśnić relacje między klientami.

AdamS – FILAREM GOSPODARKI 2019

W dniu 6.06.2019 r. podczas trzeciego Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbył się w Olsztynie, Firma AdamS otrzymała wyróżnienie w kategorii Filary Gospodarki 2019 r.

Statuetkę i wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Pan Marek Radziwon z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina.

"Przyznane wyróżnienie potwierdza, że nasz rozwój jest zauważalny i doceniany. Serdecznie dziękujemy!”

TOPTEN 2019 PASSIV-LINE PLUS i VEKA SL 82 najlepszą stolarką budowlaną

30 maja 2019r. o godzinie 15:00 w Warszawie w Hotelu MDM odbyła się gala konkursu TOPTEN Okna 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki piątej edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną.

Okna Passiv-line Plus i Veka SL 82 zostały wyróżnione w kategorii okna pionowe, ponieważ charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz bardzo dobrą efektywnością energetyczną i ekonomiczną.

Etykiety energetyczne i wyróżnienie odebrał w imieniu Firmy AdamS Pan Krzysztof Wycech – wieloletni Partner ds. klientów kluczowych.

Kobiety Branży Stolarki – najlepsze są wśród nas!

21 lutego podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie, ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu Kobiety Branży Stolarki.

Z firmy AdamS Agata Michałowicz-Pędzich Nasz kierownik ds. marketingu i PR a prywatnie żona Adama Pędzich i mama dwójki dzieci została wyróżniona i otrzymała dyplom oraz statuetkę „Najlepsza z najlepszych” Kobieta Branży Stolarki 2019.

Ukryta moc technologii – PODSUMOWANIE TAGÓW BUDMA 2019

Firma AdamS w dniach 12-15.02 brała udział w międzynarodowych targach Budma 2019.

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, a każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych innowacyjnych rozwiązań i produktów.

Gala dla Najlepszych Partnerów Handlowych

W dniach 7-9 września 2018 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbyła się Gala dla Najlepszych Partnerów Handlowych Firmy AdamS połączony z jubileuszem 25-lecia Firmy AdamS.

Muzyczną Gwiazdą wieczoru był Zespół Omen-Band. W trakcie bankietu rozdane zostały statuetki Partnera Roku 2018 w kategorii POLSKA i ZAGRANICA oraz Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów Handlowych Firmy AdamS.

Obejrzyjcie krótka fotorelację z tego wydarzenia.

V-Perfect

Od stycznia 2018 r. zaczęliśmy produkować okna Premium w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na zgrzewaniu profili, które umożliwia precyzyjne ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

Adams. Targi Budma 2017

Wystawialiśmy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2017, podczas których pierwszy raz zaprezentowaliśmy Nasz nowy system drzwi unoszono-przesuwny HST PASSIV CORNER VIEW, który zdobył Złoty Medal MTP.

Najbardziej innowacyjne okna i drzwi

Podczas XVI Konwentu Stolarki w dniach 22-23 lutego 2017r. na Zamku w Gniewie HST PASSIV CORNER VIEW został nagrodzony i wyróżniony w kategorii Najbardziej innowacyjne okna i drzwi programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2017 organizowanego przez Stolarkę VIP Sp. z o.o.

Firma AdamS po raz kolejny brała udział w Targch Budowalanych Resta 2016 w Wilnie wspólnie z naszym przedstawicielem Adams LT.

W kwietniu 2016 w Firmie AdamS we własnej komorze badawczej Windoor Tester MLTB-0304 wykonano badania wstępne stolarki okiennej typu (ITT) przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej.

Wprowadziliśmy nowy system VEKA.

Okno PASSIV-LINE PLUS zostało nagrodzone statuetką VIP 2015 w kategorii Innowacyjne okno PCV oraz zdobyło Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich w 2015 roku.

25 maja 2015 roku otworzyliśmy uroczyście naszą najnowszą halę produkcyjną.

Rozpoczęliśmy produkcję naszych produktów w Nowej siedzibie firmy Adams.

Rozpoczęliśmy produkcję szkła zespolonego.

Uruchomiliśmy własne laboratorium w ramach rozszerzenia Zakładowej Kontroli Produkcji.

W dniach 02-06.11.2015 Firma AdamS wzięła udział w międzynarodowych targach budowlanych Batimat.

Okno PASSIV-LINE PLUS zwyciężyło w konkursie TOPTEN Okna 2014.

Wprowadziliśmy QR kodu, który jest umieszczony w każdym oknie opuszczającym zakład produkcyjny, umożliwia pozyskanie deklaracji właściwości użytkowych okna.

Bralliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych RESTA, które odbyły się w dniach 24-27 kwietnia na terenie Centrum Wystawienniczego w gościnnym Wilnie.

Rozpoczęcie współpracy z Firmą Siegenia-Aubi.

Zdobycie nagrody Lider Innowacyjności 2013, Złoty Medal MTP 2013.

Rozpoczęcie budowy nowej hali produkcyjnej przy ul. Leśna Droga w Mrągowie.

Wprowadzenie do ofert okien z Linii Passiv Line – Plus i Ultra. Innowacyjność potwierdza zdobyta nagroda Vip Innowacyjna Stolarka.

Pierwszy udział w przedsięwzięciu: Fabryka Okien na Żywo podczas Międzynadorowych Targów Budma w Poznaniu, na cele charytatywne przekazaliśmy wszystkie wyprodukowane okna.

Rozpoczęcie współpracy z Firmą Bruegmann; wprowadzenie do oferty autorskiego projektu energooszczędnych okien Passiv-Line.

Zakup nieruchomości w Barczewie o pow. 1,2 ha (dwie hale produkcyjne o pow. 5,7 tys metrów), rozpoczęcie okleinowania profili na potrzeby własne; Pierwsza nagroda VIP - Najlepsze okna PCV za nowy produkt Passiv-line.

Rozszerzenie kontaktów zagranicznych na Szwecję, Norwegię. Wystawialiśmy się na Tragach w Paryżu.

Rozbudowa biurowca firmowego przy ul. Giżyckiej 5.

Otwarcie biura handlowego w Łomży, pozyskanie nowych klientów zagranicznych; zakup kolejnych dwóch automatycznych linii produkcyjnych. Wystawialiśmy się na targach w Norymberdze.

Pierwszy raz wystawialiśmy się na targach Batimat w Paryżu.

Rozszerzenie kontaktów zagranicznych na Europę Zachodnią (Niemcy, Francja, Belgia). Rozbudowa hali produkcyjnej.

Zakup ostatniej części nieruchomości z halą produkcyjną przy ul. Giżyckiej 5, łącznie powierzchnia firmy i hal produkcyjnych wynosi 1,3 ha, wzrost zatrudnienia, rozbudowa części socjalno-biurowej; rozpoczęcie współpracy z dostawcą szyb PST.

Zakup kolejnej części nieruchomości przy ul. Giżyckiej 5; zmiana strategii działalności firmy - rozszerzenie rynku z lokalnego na ogólnokrajowy, nawiązanie współpracy z pierwszymi dyrektorami regionalnymi; zakup pierwszej automatycznej 4-głowicowej linii produkcyjnej.

Rozpoczęcie eksportu do Szwecji i Niemiec.

Rozbudowa hal produkcyjnych przy ul. Giżyckiej 5.

Przeniesienie biura z ul. Mazurskiej 20 na ul. Giżycką 5, wzrost zatrudnienia; firma stała się Zakładem Pracy Chronionej.

Rozpoczęcie produkcji stolarki PVC i ALU na ul. Giżyckiej 5; realizacja pierwszych zamówień do Kalingradu; nawiązanie współpracy z firmą ALUPLAST.

Zakup części posesji na ul. Giżyckiej, modernizacja istniejących budynków do produkcji stolarki PVC.

Zmiana profilu na Intertec; otwarcie biura handlowego w Olsztynie; opracowanie własnego programu produkcyjnego i do wycen.

Wzrost zainteresowania rynku lokalnego oknami PVC.

Rozpoczęcie produkcji stolarki PVC w małym zakładzie przy ul. Mazurskiej 20 w Mrągowie na profilu Panorama.

Założenie Firmy AdamS H. Pędzich.

2023

OKNA ADAMS OD 30 LAT NA RYNKU

30-lecie działalności firmy AdamS – Okna AdamS od 30 lat na rynku

30-LECIE DZIAŁALNOŚCI ADAMS

30-lecie firmy AdamS – obchody i konferencja w Mrągowie

URUCHOMIENIE MYJNI

Uruchomienie myjni pojazdów ciężarowych, autobusów, busów oraz cystern - tzw. myjnia TIR

rozbudowa siedziby

Rozbudowa siedziby przy ul. Leśna Droga do blisko 30 000 m² powierzchni

ROZPOCZĘCIE BUDOWY MYJNI

Rozpoczęcie budowy myjni pojazdów ciężarowych, autobusów, busów oraz cystern - tzw. myjnia TIR

Certyfikacja okna pasywnego PASSIV LINE ULTRA

Szkolenie montażowe dla partnerów AdamS

W dniach 10-12.03.2020 r. odbyły się kolejny cykl teoretyczno-praktycznych szkoleń montażowych dla Naszych partnerów i montażystów z całej Polski.

Dni otwarte w firmie Adams

W dniach od 3 do 5 marca w naszej firmie odbywały się dni otwarte skierowane dla naszych stałych i nowych klientów. Są to działania prowadzone cyklicznie, aby zacieśnić relacje między klientami.

AdamS – FILAREM GOSPODARKI 2019

W dniu 6.06.2019 r. podczas trzeciego Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbył się w Olsztynie, Firma AdamS otrzymała wyróżnienie w kategorii Filary Gospodarki 2019 r.

Statuetkę i wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Pan Marek Radziwon z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina.

Przyznane wyróżnienie potwierdza, że nasz rozwój jest zauważalny i doceniany. Serdecznie dziękujemy!”

TOPTEN 2019 PASSIV-LINE PLUS i VEKA SL 82 najlepszą stolarką budowlaną

30 maja 2019r. o godzinie 15:00 w Warszawie w Hotelu MDM odbyła się gala konkursu TOPTEN Okna 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki piątej edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną.

Okna Passiv-line Plus i Veka SL 82 zostały wyróżnione w kategorii okna pionowe, ponieważ charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz bardzo dobrą efektywnością energetyczną i ekonomiczną.

Etykiety energetyczne i wyróżnienie odebrał w imieniu Firmy AdamS Pan Krzysztof Wycech – wieloletni Partner ds. klientów kluczowych.

Kobiety Branży Stolarki – najlepsze są wśród nas!

21 lutego podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie, ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu Kobiety Branży Stolarki.

Z firmy AdamS Agata Michałowicz-Pędzich Nasz kierownik ds. marketingu i PR a prywatnie żona Adama Pędzich i mama dwójki dzieci została wyróżniona i otrzymała dyplom oraz statuetkę „Najlepsza z najlepszych” Kobieta Branży Stolarki 2019.

Ukryta moc technologii – PODSUMOWANIE TAGÓW BUDMA 2019

Firma AdamS w dniach 12-15.02 brała udział w międzynarodowych targach Budma 2019.

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, a każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych innowacyjnych rozwiązań i produktów.

Gala dla Najlepszych Partnerów Handlowych

W dniach 7-9 września 2018 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbyła się Gala dla Najlepszych Partnerów Handlowych Firmy AdamS połączony z jubileuszem 25-lecia Firmy AdamS.

Muzyczną Gwiazdą wieczoru był Zespół Omen-Band. W trakcie bankietu rozdane zostały statuetki Partnera Roku 2018 w kategorii POLSKA i ZAGRANICA oraz Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów Handlowych Firmy AdamS.

Obejrzyjcie krótka fotorelację z tego wydarzenia.

V-Perfect

Od stycznia 2018 r. zaczęliśmy produkować okna Premium w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na zgrzewaniu profili, które umożliwia precyzyjne ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

Adams. Targi Budma 2017

Wystawialiśmy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2017, podczas których pierwszy raz zaprezentowaliśmy Nasz nowy system drzwi unoszono-przesuwny HST PASSIV CORNER VIEW, który zdobył Złoty Medal MTP.

Najbardziej innowacyjne okna i drzwi

Podczas XVI Konwentu Stolarki w dniach 22-23 lutego 2017r. na Zamku w Gniewie HST PASSIV CORNER VIEW został nagrodzony i wyróżniony w kategorii Najbardziej innowacyjne okna i drzwi programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2017 organizowanego przez Stolarkę VIP Sp. z o.o.

Firma AdamS po raz kolejny brała udział w Targch Budowalanych Resta 2016 w Wilnie wspólnie z naszym przedstawicielem Adams LT.

W kwietniu 2016 w Firmie AdamS we własnej komorze badawczej Windoor Tester MLTB-0304 wykonano badania wstępne stolarki okiennej typu (ITT) przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej.

Wprowadziliśmy nowy system VEKA.

Okno PASSIV-LINE PLUS zostało nagrodzone statuetką VIP 2015 w kategorii Innowacyjne okno PCV oraz zdobyło Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich w 2015 roku.

25 maja 2015 roku otworzyliśmy uroczyście naszą najnowszą halę produkcyjną.

Rozpoczęliśmy produkcję naszych produktów w Nowej siedzibie firmy Adams.

Rozpoczęliśmy produkcję szkła zespolonego.

Uruchomiliśmy własne laboratorium w ramach rozszerzenia Zakładowej Kontroli Produkcji.

W dniach 02-06.11.2015 Firma AdamS wzięła udział w międzynarodowych targach budowlanych Batimat.

Okno PASSIV-LINE PLUS zwyciężyło w konkursie Topten Okna 2014.

Wprowadziliśmy QR kodu, który jest umieszczony w każdym oknie opuszczającym zakład produkcyjny, umożliwia pozyskanie deklaracji właściwości użytkowych okna.

Bralliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych RESTA, które odbyły się w dniach 24-27 kwietnia na terenie Centrum Wystawienniczego w gościnnym Wilnie.

Rozpoczęcie współpracy z Firmą Siegenia-Aubi.

Zdobycie nagrody Lider Innowacyjności 2013, Złoty Medal MTP 2013.

Rozpoczęcie budowy nowej hali produkcyjnej przy ul. Leśna Droga w Mrągowie.

Wprowadzenie do ofert okien z Linii Passiv Line – Plus i Ultra. Innowacyjność potwierdza zdobyta nagroda Vip Innowacyjna Stolarka.

Pierwszy udział w przedsięwzięciu: Fabryka Okien na Żywo podczas Międzynadorowych Targów Budma w Poznaniu, na cele charytatywne przekazaliśmy wszystkie wyprodukowane okna.

Rozpoczęcie współpracy z Firmą Bruegmann; wprowadzenie do oferty autorskiego projektu energooszczędnych okien Passiv-Line.

Zakup nieruchomości w Barczewie o pow. 1,2 ha (dwie hale produkcyjne o pow. 5,7 tys metrów), rozpoczęcie okleinowania profili na potrzeby własne; Pierwsza nagroda VIP - Najlepsze okna PCV za nowy produkt Passiv-line.

Rozszerzenie kontaktów zagranicznych na Szwecję, Norwegię. Wystawialiśmy się na Tragach w Paryżu.

Rozbudowa biurowca firmowego przy ul. Giżyckiej 5.

Otwarcie biura handlowego w Łomży, pozyskanie nowych klientów zagranicznych; zakup kolejnych dwóch automatycznych linii produkcyjnych. Wystawialiśmy się na targach w Norymberdze.

Pierwszy raz wystawialiśmy się na targach Batimat w Paryżu.

Rozszerzenie kontaktów zagranicznych na Europę Zachodnią (Niemcy, Francja, Belgia). Rozbudowa hali produkcyjnej.

Zakup ostatniej części nieruchomości z halą produkcyjną przy ul. Giżyckiej 5, łącznie powierzchnia firmy i hal produkcyjnych wynosi 1,3 ha, wzrost zatrudnienia, rozbudowa części socjalno-biurowej; rozpoczęcie współpracy z dostawcą szyb PST.

Zakup kolejnej części nieruchomości przy ul. Giżyckiej 5; zmiana strategii działalności firmy - rozszerzenie rynku z lokalnego na ogólnokrajowy, nawiązanie współpracy z pierwszymi dyrektorami regionalnymi; zakup pierwszej automatycznej 4 -głowicowej linii produkcyjnej.

Rozpoczęcie eksportu do Szwecji i Niemiec.

Rozbudowa hal produkcyjnych przy ul. Giżyckiej 5.

Przeniesienie biura z ul. Mazurskiej 20 na ul. Giżycką 5, wzrost zatrudnienia; firma stała się Zakładem Pracy Chronionej.

Rozpoczęcie produkcji stolarki PVC i ALU na ul. Giżyckiej 5; realizacja pierwszych zamówień do Kalingradu; nawiązanie współpracy z firmą ALUPLAST.

Zakup części posesji na ul. Giżyckiej, modernizacja istniejących budynków do produkcji stolarki PVC.

Zmiana profilu na Intertec; otwarcie biura handlowego w Olsztynie; opracowanie własnego programu produkcyjnego i do wycen.

Wzrost zainteresowania rynku lokalnego oknami PVC.

Rozpoczęcie produkcji stolarki PVC w małym zakładzie przy ul. Mazurskiej 20 w Mrągowie na profilu Panorama.

Założenie Firmy AdamS H. Pędzich.

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie