Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Zdalna obsługa na miarę Twoich potrzeb

Jak wiele można załatwić zdalnie w firmie AdamS i u Autoryzowanych Partnerów Handlowych? Jak przygotować się do rozmowy z konsultantem? Podczas gdy personalny kontakt w biurach i placówkach wielu firm jest ograniczony bądź zawieszony, zarówno klienci jak i pracownicy muszą usprawnić swoją komunikację. Oto na co musimy zwracać uwagę.

Wiem czego Pan potrzebuje!

Dzwoniąc do konsultantów obsługi klienta warto określić jakie są nasze potrzeby. Od tego zależeć będzie rodzaj okna, jego funkcjonalność i ostateczna cena. Podstawową kwestią jest charakterystyka budynku w jakim ma zostać umieszczone okno. Określmy zatem czy okno jakiego potrzebujemy będzie umieszczone w budynku biurowym, w domowym zaciszu czy fabryce. Znając charakterystykę budynku łatwiej nam będzie dobrać odpowiednie przeszklenie. Skupmy się na szczegółach takich jak piętro na którym ma zostać zamontowane okno, poglądową grubość ścian i metraż pomieszczeń. Im bardziej opiszemy naszą przestrzeń tym konsultant sprawniej zaproponuje nam optymalny rodzaj okna.

Komplementarne przeszklenie

Kontynuując rozmowę o charakterystyce budynku przygotujmy się również na pytania dotyczące stylu i estetyki. Nowoczesne konstrukcje wymagają innych rozwiązań niż klasyczne budynki oparte na sprawdzonych schematach. Styl pomieszczeń dużo powie nam o kolorze okna, rodzajach klamek i akcesoriach uzupełniających przeszklenia . Możliwe że oczekujecie spersonalizowanego okna, które dopełni wasze pomieszczenie. Te istotne informacje nakierują nas na Wasze oczekiwania i skupią uwagę na oknach nie tylko funkcjonalnych ale również dopasowanych do Waszego stylu.

Skupmy się na oknie

Gdy mamy już ustalone podstawowe kwestie dotyczące budynku, możemy zaprezentować Wam wybory najbardziej zbliżone do Waszych potrzeb. Być może dzięki rozmowie z konsultantem przekonacie się do innowacyjnego rozwiązania, które lepiej spełniać będzie swoje funkcje. Być może że jesteście zdecydowani na określony typ okna dostępny w naszym katalogu. Określmy czy zależy nam na wygodzie, walorach energooszczędnych, izolacji akustycznej czy określonym systemie otwierania. Tu rozmowa z konsultantem jest bardzo pomocna, ponieważ zaprezentuje nam dane rozwiązanie w sposób który łatwo sobie wyobrazić. Dostarczy nam również materiały i odnośniki pozwalające, bez wizyty w placówce na poznanie charakterystyki okna.

Czas na pomiar

Gdy mamy ustalone czego chcemy, nie pozostaje nic innego jak wysłanie do Was naszych  specjalistów.. To właśnie od pomiaru zależy fachowość montażu okna. Wiemy o tym doskonale ponieważ w naszej firmie na terenie warmińsko-mazurskim pomiarów dokonuje specjalista w tej dziedzinie będący jednocześnie kierownikiem montażystów – pan Jan Banaś. Umawiając się na określony termin podajmy tylko adres zamieszkania i czekajmy na wizytę. Nasz specjalista przestrzegać będzie wszelkich środków ostrożności oraz higieny, tak aby pomiar był jak najdokładniejszy i jak najmniej inwazyjny.

Rada taktyczna

Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań aby wyjść naprzeciw waszych potrzeb. Sprawna komunikacja zależy jednak od obydwu stron. Przygotowując się do rozmowy, będziecie zaskoczeni jak sprawnie przejdziecie od etapu wyboru okna do pomiaru w waszym budynku. Wykazując wyrozumiałość w trakcie rozmowy będziecie znacznie bardziej zrozumiani. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności wiążącym się z ograniczonymi możliwościami kontaktu personalnego. Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej  w trakcie rozmowy. Konsultant dużo łatwiej będzie Was nawigować w doborze okna z pośród bogatej oferty naszego katalogu .

Wszystko w mailu

Na koniec warto dodać, że wszystkie niezbędne informacje możecie Państwo uzyskać również drogą mailową. Wysyłając na pocztę elektroniczną do naszych pracowników zapytania, bądź do Autoryzowanych Partnerów Handlowych będziecie mogli równie łatwo dobrać odpowiednie okno jak również umówić pomiar czy podpisać umowę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do sekcji KONTAKT . Znajdziecie tam nr telefonów i adresy mailowe naszych konsultantów oraz do zakładki GDZIE KUPIĆ aby zlokalizować najbliższego Partnera Handlowego.

Odpowiednio dobrane i profesjonalnie zamontowane okno to inwestycja w przyszłość. Firma AdamS i Partnerzy Handlowi Firmy AdamS dołożą  wszelkich starań, aby w obecnej sytuacji mogli Państwo w dalszym ciągu posiadać to przeszklenie jakiego potrzebujecie.

Najnowsze wpisy

Wyślij zapytanie