Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Okna dwukolorowe – czy można zamówić okna dwukolorowe?

Okna dwukolorowe – czy to możliwe?

Zamawiając okna bierzemy pod uwagę ich parametry, wymiary oraz funkcje. Równie ważna jest estetyka czyli przede wszystkim kolor profili. Niezależnie od tego, czy profile są wyprodukowane z PVC czy aluminium – paleta barw jest bardzo szeroka. Mało tego, okna można zamówić w wersji dwukolorowej – inny kolor na zewnątrz, a inny od strony pomieszczeń.

Od klasycznej bieli przez takie kolory jak zieleń, grafit czy czerń, poprzez różne gatunki drewna lub metaliczne faktury. Wybór jest niemal nieograniczony… do każdej elewacji, do każdego wnętrza bez kłopotu dopasujemy kolorystykę okien.
Weźmy pod lupę na przykład profile aluminiowe. Dzięki współczesnym technologiom mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety barw RAL. A to oznacza, że do wyboru jest ponad 200 kolorów.

Kolory w duecie

Co jednak w sytuacji, gdy marzymy o np. grafitowych oknach w salonie albo dębowych w sypialni, ale od zewnętrznej strony domu muszą być białe? Rozwiązaniem jest zamówienie okien dwukolorowych. Okna od zewnątrz budynku powinny być w jednym kolorze. Różnica między domem jednorodzinnym, a wielorodzinnym budynkiem jest taka, że właściciel prywatnego domu może zdecydować o zmianie koloru okien od strony elewacji. Natomiast inaczej jest w budynkach wielorodzinnych. Na pewno okna w mieszkaniu mieszczącym się w takim budynku nie mogą zmienić wyglądu elewacji – czyli jeśli wszędzie są okna białe, to wymieniając je musimy się dostosować. Jednak nie jest ważne czy będą wykonane z drewna, PVC czy aluminium – ważne by były białe.

Kolorowo i stylowo

Jednak zarówno w domu jednorodzinnym jak i wielorodzinnym można wybrać dowolny kolor okien od strony wewnętrznej. AdamS oferuje okna z PVC lub aluminium w kolorach z palety RAL (ponad 200) do wyboru, a także imitujące różne gatunki drewna w wielu ich odcieniach.

Urządzasz mieszkanie w stylu klasycznym, nowoczesnym czy industrialnym, a może glamour? W ofercie AdamS jest tak różnorodny design okien, że nie stanowi problemu dopasowanie ich do każdej stylistyki wnętrz.

I co najważniejsze zawsze są to rozwiązania energooszczędne dające komfort cieplny i akustyczny.

Poznaj wszystkie nasze okna, które możesz zamówić w dwóch różnych kolorach:

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie