Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Firma AdamS pionierem rozwiązań ekologicznych

Zakończył się 31. Konwent Stolarki VIP na zamku w Gniewie, podczas którego wybrano najlepsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania. Firma AdamS została wyróżniona za produkcję Okien Passiv-Line Ultra.

Innowacyjne rozwiązania branży stolarskiej

Pierwsza edycja EkoProdukt VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony, odbywająca się w ramach 31. Konwentu Stolarki VIP, miała na celu promocję i propagowanie najlepszych ekologicznych rozwiązań. Ekologicznych, czyli takich, które podlegają kompletnemu recyklingowi i są wyprodukowane z wkładem surowców wtórnych, a ich zastosowanie daje nie tylko komfort zastosowania, ale także komfort użytkowania i świadomość.
 
– Tak jak się spodziewaliśmy, pojawiły się ekologiczne  rozwiązania, oczywiście z innowacyjnym komponentami, produkowane w najnowszych technologiach, na nowoczesnych maszynach, które można nazwać z pełną odpowiedzialnością ekologicznymi rozwiązaniami w branży okienno-drzwiowej. Laureaci  programu EkoProdukt VIP to są naprawdę najlepsi z najlepszych w ekokulturze, w ekostolarce budowalnej 2022 – ocenia organizator programu z ramienia Stolarka VIP Grzegorz Cendrowski.

Okna Passiv-Line Ultra – najcieplejsze certyfikowane okna pasywne

Podczas konwentu Firma AdamS otrzymała nagrodę za okna Passiv-Line Ultra.
 
– To wyróżnienie nie tylko nobilituje, ale również mobilizuje do dalszej pracy i poszukiwań nowoczesnych rozwiązań w branży okiennej – komentuje Adam Pędzich. – Firma AdamS jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat potwierdzający produkcję okien Passiv-Line Ultra z certyfikowanych komponentów przeznaczonych do budownictwa pasywnego przebadanych przez Passive House Institute w Darmstadt.
 
Okna Passiv-Line Ultra – jeden z flagowych produktów firmy AdamS, to okna przeznaczone przede wszystkim do budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego. Proponowany koncept stanowi nowy kierunek w myśleniu o energooszczędności, gdyż wiąże się z wyeliminowaniem stosowanych dotychczas w profilach wzmocnień stalowych, które powodowały pogorszenie ich termiki. Okna posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne oraz charakteryzują się ponadprzeciętną szczelnością na powietrze i wodę, będąc swoista tarczą chroniącą nas przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.
 
Szczegółowe informacje dot. okien, wszystkie korzyści zastosowania tego produktu, a także dostępne kolory znajdują się na stronie firmy AdamS: https://www.adams.com.pl/

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie