Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Relacja AdamS z Targów Batimat 2022

Międzynarodowe Targi Batimat to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży budowlanej we Francji. Wystawa promuje nowatorskie rozwiązania, nowe technologie i trendy, obowiązujące na rynku sektora budowlanego i architektonicznego. Event przyciąga inwestorów, architektów, wykonawców, producentów, deweloperów i dystrybutorów poszukujących nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Tegoroczne Targi odbyły się w dniach 3 – 6 października na terenie centrum kongresowego Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte. W ciągu czterech dni w wydarzeniu wzięło udział 1300 wystawców i 300 tys. zwiedzających z całego świata.

Podczas Targów Batimat firma AdamS zaprezentowała nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania oraz produkty, cieszące się szczególnym uznaniem na rynku francuskim. Była to dla nas okazja do spotkania z dotychczasowymi kontrahentami oraz szansa na nawiązanie nowych relacji.

Uwagę zwiedzających przyciągała nietuzinkowa ekspozycja marki AdamS, którą wyróżniał prosty, nowoczesny design. Przez 4 dni odwiedziło nas tysiące gości.

Inwestorzy, architekci, wykonawcy oraz klienci indywidualni byli zainteresowani wdrożonymi przez nas rozwiązaniami technologicznymi i designerskimi. Każdy mógł z bliska zobaczyć poszczególne modele i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Międzynarodowe audytorium szczególnie doceniło, pożądany w trakcie renowacji budynków zabytkowych, system ram renowacyjnych wykorzystywany do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. Uznanie zdobył również system Monoblock, umożliwiający montaż okien w warstwie ocieplenia budynku.

Targi Batimat 2022 dobiegły końca. To był czas pełen pozytywnych emocji, w trakcie którego zacieśniliśmy więzi z dotychczasowymi kontrahentami. Otworzyły się przed nami również nowe możliwości współpracy i budowy relacji biznesowych oraz perspektywa udanych inwestycji.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie