Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Postaw na duże przeszklenia w Twoim domu- z systemem HST CORNER VIEW

Coraz częściej wybieramy spokojne i z dala od miasta lokalizacje naszego wymarzonego domu. Chcemy być blisko natury, a przy okazji żyć z nią w zgodzie. Zmiany klimatyczne widać na każdym kroku, dlatego tak ważne i istotne, żebyśmy zaczynali zmiany od nas samych. W ten sposób będziemy wpływać dobrze na otaczający nas świat.

Wymarzony dom, a przy tym ekologiczny

Budowa domu to najprawdopodobniej jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Chcemy mieć miejsce, które będzie bezpieczne, przytulne oraz dobrze wpłynie na środowisko. Eko domy to również oszczędności, które będą czuły nasze portfele. Oszczędności w formie zmniejszonego zużycia energii to również zmniejszona ilość gazów cieplarnianych, które nie trafią do atmosfery. Dlatego wykorzystajmy wysokiej jakości produkty, które poprawią i zredukują zużytą energie w naszym domu. A my sami zadbamy o to i przyczynimy się do poprawy stanu naszej planety.

Być blisko natury

Większość z nas jest zmęczony ciągłą gonitwą świata i chciałaby choć raz zatrzymać się na moment. Złapać oddech i rozwinąć żagle naszego własnego statku, który nazywa się Ja. Przyroda sprzyja w tym, aby uspokoić się, nabrać dużo energii jak i zapomnieć o ciągłej gonitwie. Dlatego coraz częściej decydujemy się na ekologiczne domy z dala od wielkich aglomeracji. Budujemy małe, ale przy tym bardzo przytulne domy, w których czujemy się blisko natury. Wykorzystanie systemu HST CORNER VIEW umożliwi nam poczucie bliskości jeszcze bardziej! Naturalne światło, które maksymalnie doświetli nam pomieszczenie wygeneruje w nas dużo energii, a my sami poczujemy się jakbyśmy byli na świeżym powietrzu.

Co to HST CORNER VIEW ?

System okien unoszono-przesuwnych HST PASSIV CORNER VIEW to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie narożnych wyjść tarasowych. Z myślą o nieograniczonej swobodzie, komforcie użytkowania i energooszczędności firma Adams stworzyła system drzwi z obniżonym skrzydłem stałym, niskim progiem oraz narożnym połączeniu szyb technologia STEP, które dadzą nam dużą ilość światła dziennego i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej.

Co wyróżnia okna tarasowe HST CORNER VIEW?

Przede wszystkim jest to komfort i łatwość obsługi ze względu na znikomą wartość sił operacyjnych. Nowoczesny i zgodny z trendami architektury design, który sprawi że nasz dom będzie prezentował się wyjątkowo. Do naszych pomieszczeń będzie wpadało naturalne światło, które ożywi nasz dom. Wraz z montażem okien tarasowych wzrasta szczelność powietrznej budynku. Dodatkowo do wyboru jest bardzo duży wybór barw kolorów jak i możliwość sterowania pilotem.  
 
Więcej ciepła, więcej światła, więcej komfortu użytkowników, to misja, cel i przeznaczenie okien tarasowych HST PASSIV CORNER VIEW. Dlatego już teraz  zapraszamy do skorzystania z zimowej promocji na okna i drzwi. Więcej szczegółów https://www.adams.com.pl/gdzie-kupic/salony-sprzedazy

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie