Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Relacja AdamS z Międzynarodowych Targów Budowlanych RESTA 2023

Za nami kolejne prestiżowe wydarzenie – Międzynarodowe Targi Budowlane RESTA 2023. RESTA to międzynarodowe targi budownictwa i renowacji, odbywające się corocznie na Litwie. Założone w 1994 roku targi RESTA należą do najważniejszych targów branży budowlanej organizowanych w krajach bałtyckich. Organizatorem eventu jest Litewskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe LITEXPO.

Tegoroczne Targi odbyły się w dniach 27 – 29 kwietnia w Wilnie. Ich tematem przewodnim były “zielone” technologie napływające do sektora budowlanego oraz zrównoważenie energetyczne budynków.

Podczas Targów RESTA firma AdamS zaprezentowała innowacyjne rozwiązania i nowości produktowe. Była to dla nas okazja do spotkania z dotychczasowymi kontrahentami oraz szansa na nawiązanie nowych relacji. Inwestorzy, architekci, wykonawcy oraz klienci indywidualni byli zainteresowani wdrożonymi przez nas rozwiązaniami technologicznymi i designerskimi. Każdy mógł zapoznać się z naszą ofertą produktową oraz otrzymać fachową poradę.

To był wyjątkowy czas, w trakcie którego zacieśniliśmy więzi z dotychczasowymi kontrahentami. Otworzyły się przed nami również nowe możliwości współpracy i budowy relacji biznesowych.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie