Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Co nowego w AdamS?

Za nami pięciodniowe szkolenie montażowe! W dniach 17-21.04.2023r. w siedzibie firmy AdamS odbyła się seria szkoleń, obejmująca szereg informacji na temat odpowiedzialnego montażu stolarki. Podczas szkolenia gościliśmy montażystów, handlowców, doradców technicznych, dla których szkolenie montażowe stanowi istotne uzupełnienie niezbędnej wiedzy z zakresu rozwiązań systemowych.

Uczestnicy (przedstawiciele firm partnerskich), którzy przybyli do nas z całej Polski, mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności.

Nasz doświadczony wykładowca – Tadeusz Romański z Grupy Magnum, ceniony za ogromną wiedzę i szerokie doświadczenie, w sposób przystępny i fachowy, wprowadził uczestników szkolenia w tajniki prawidłowego montażu. Posiłkował się konkretnymi przykładami, które pozwalały zrozumieć procesy montażowe oraz rozwiązania systemowe poszczególnych producentów. Ponadto uczestnicy szkolenia zostali zaproszeni na wycieczkę po hali produkcyjnej, gdzie mogli obserwować cały proces powstawania okien. Szkolenie zakończyło się egzaminem, którego pozytywny wynik uprawniał do uzyskania certyfikatu. Uczestnicy z pozytywnym wynikiem egzaminu uzyskali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia „Odpowiedzialny montaż stolarki” oraz nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających na wykonywanie prawidłowego montażu okien i drzwi.

Dlaczego szkolenia montażowe są dla nas ważne?

Prawidłowy montaż stolarki okiennej jest warunkiem koniecznym do zachowania przez długie lata właściwości tej stolarki oraz wszystkich użytych przy montażu materiałów. Niezależnie czy montaż ma eliminować mostki cieplne i byłby prawdziwym ciepłym montażem, czy jest to montaż podstawowy, zawsze musi być szczelny i wykonany w sposób odpowiedzialny. Zrozumienie czym różni się wstawianie okien od ich odpowiedzialnego montażu jest warunkiem koniecznym dla długotrwałego zadowolenia klientów z bezproblemowego funkcjonowania naszej stolarki. Dlatego szczególnie dbamy o to, aby nasi montażyści posiadali niezbędną wiedzę na temat odpowiedzialnego montażu stolarki.

Zapraszamy do galerii upamiętniającej wydarzenie!

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie