Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Nowe niezwykłe miejsce na mapie myjni Mazur – Już wkrótce otwarcie!

Miło nam poinformować, iż w Mrągowie powstaje nowa inwestycja firmy AdamS – właśnie zakończyliśmy instalację dwóch myjni do pojazdów ciężarowych SULTOF TYTAN. Pierwsze testy za nami! Już wkrótce myjnia dla pojazdów ciężarowych zostanie przekazana do użytku!

Mrągowo leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych prowadzących z północy na południe i z zachodu na wschód, co generuje nasilony ruch ciężarowy. Stąd pomysł na otwarcie myjni dla samochodów ciężarowych. Nowy obiekt jest położony przy obwodnicy miasta obok Fabryki okien AdamS i Mleczarni.

Inwestycję można nazwać wyjątkową, ponieważ rzadko się zdarza, że w jednym miejscu występują dwa tory mycia wyposażone w automatyczne myjnie. Będzie to miało wpływ na zwiększenie przepustowości, a tym samym skrócenie czasu oczekiwania. Ogromnym atutem będzie też duży parking i inne udogodnienia dla kierowców ciężarówek.

Dodatkowo, każda z myjni posiada bardzo bogate wyposażenie pozwalające na efektywne mycie różnego rodzaju pojazdów ciężarowych i autobusów – od klasycznych zestawów TIR, cystern, lawet, silosów, wanien, po pojazdy komunalne, autobusy komunikacji miejskiej i busy. Każda myjnia posiada zestaw trzech szczotek myjących, natrysk chemii, ruchome systemy wysokociśnieniowe i płukanie z woskowaniem. Portale myjące zostały w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Nowoczesne sterowanie i automatyka zapewniają w pełni kontrolowane i bezpieczne mycie zróżnicowanej floty ciężarowej.

Na wjeździe na stanowiska mycia znajduje się moduł do przejazdowego mycia podwozia. Wzdłuż obu stanowisk mycia zostały rozprowadzone instalacje do domywania ręcznego, a od strony wjazdu zamontowano bębny umożliwiające mycie wewnętrzne kontenerów i chłodni.

Zastosowane rozwiązania technologiczne są w pełni ekologiczne. Woda wykorzystywana do mycia pochodzi z systemu recyklingu, pozwalającego na zaoszczędzenie do 90% wody, a do płukania wykorzystywana jest woda deszczowa. Chemia używana do mycia jest biodegradowalna, a nadmiar wody po myciu przechodzi przez osadniki oraz separator związków ropopochodnych.

Obecnie na terenie wokół hali trwają ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Już wkrótce otwarcie, na które serdecznie zapraszamy.

Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć dokumentujących rozruch myjni:)

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie