Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

AdamS działa charytatywnie z myślą o potrzebujących ciepła

AdamS, jako jedna z ośmiu firm z branży okiennej, zaangażował się w dobroczynną akcję pod hasłem „Kup okno, pomóż potrzebującym”. Celem wspólnego przedsięwzięcia jest pomoc rodzinom wielodzietnym i osobom starszym, którym brakuje opału na zimę oraz wsparcie remontu Domu Dziecka w Lesznie.

Dzięki wspólnej akcji Międzynarodowych Targów Poznańskich i Caritas Diecezjalnych w Polsce po raz kolejny można pomóc potrzebującym. Wystarczy wejść na stronę www.aukcjecaritas.pl lub platformę internetową www.charytatywni.allegro.pl i zamówić okno (poprzez opcję >> kup teraz) w wybranym przez siebie kolorze, rozmiarze oraz konkurencyjnej cenie. Aukcja wystartowała 20 stycznia i potrwa przez miesiąc.


Pieniądze ze sprzedaży stu energooszczędnych okien PCV zostaną przekazane, w ramach akcji „Przekaż ciepło” rodzinom wielodzietnym i osobom starszym, którym brakuje opału na zimę. Część pieniędzy wesprze także remont Domu Dziecka w Lesznie, w ramach akcji „Podzielmy się radością”.


Zakupione okna zostaną wyprodukowane „na żywo” podczas targów BUDMA – WINDOORTECH (10-13 marca 2015) w Poznaniu. W specjalnie zaaranżowanej, wyposażonej w pełnowymiarowy park maszynowy „Fabryce Okien na Żywo” powstaną okna spełniające warunki techniczne normy z 2021 roku.


Co więcej osoby, które kupią okna podczas aukcji otrzymają zaproszenie do zwiedzania targów i osobiście będą mogły zobaczyć jak produkują się ich okna.


Stworzenie tej unikalnej przestrzeni możliwe będzie dzięki zaangażowaniu partnerów-sponsorów, a jednym z nich jest nasza firma AdamS. W akcję włączyły się także takie firmy z branży okiennej jak: Aereco, Aluplast, AFS Federhenn, MFO, Sadowski, Siegenia oraz Stomil Sanok.


Więcej informacji znajdziecie na: www.aukcjecaritas.plwww.charytatywni.allegro.plwww.windoortech.pl/kupokno

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie