Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Kolejne złoto za doskonały produkt naszej firmy

Produkowane przez naszą firmę okno Passiv Line Plus zdobyło prestiżową nagrodę Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015. To kolejny sukces firmy AdamS, który potwierdza, że stworzyliśmy produkt doskonały i doceniany nie tylko przez naszych klientów, ale także branżowych fachowców.

Budując dom potrzebują Państwo okien, które zapewniają ciepło, ciszę, komfort, światło i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań okna Passiv-line Plus charakteryzują się doskonałym bilansem energetycznym w pomieszczeniach ogrzewanych zimą i chłodzonych w okresie letnim. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych. Okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.
Okna Passiv Line Plus doceniają nasi klienci, wśród których produkt cieszy się niebywałą wręcz popularnością. – Tym bardziej cieszymy się, że prócz tego, że okna rozchwytywane są przez klientów, doceniają je także eksperci. Serdecznie dziękuję w imieniu firmy i pracowników za prestiżową nagrodę Złotego Medalu, którą otrzymaliśmy już po raz drugi w ciągu dwóch lat – mówi Henryk Pędzich, właściciel firmy AdamS.
Złoty Medal MTP otrzymało w 2013 roku inne okno z tej samej serii – Passiv Line Ultra.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie „Złoty Medal – Wybór Konsumentów” oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zagłosowania na nasz produkt!

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie