Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Kup okno PCV i pomóż potrzebującym!

Nasza firma włączyła się w akcję „Przekazać Ciepło”, której celem jest pomoc rodzinom wielodzietnym, osobom starszym oraz niepełnosprawnym, którzy z przyczyn finansowych nie są w stanie zakupić opału do ogrzewania mieszkania, czy też opłacenia rachunków za gaz i prąd w okresie jesienno – zimowym.

W ramach wspólnej akcji Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Caritas Diecezjalnych w Polsce po raz kolejny będzie można pomóc potrzebującym. Kierując się hasłem „Przekazać Ciepło” wystarczy na platformie internetowej charytatywni.allegro.pl kupić okno PCV (w wybranym przez siebie rozmiarze) i w ten sposób przekazać pieniądze tym, który najbardziej potrzebują ciepła. Pieniądze ze sprzedanych okien, przysłużą się wielodzietnym rodzinom, osobom starszym oraz niepełnosprawnym, którzy z przyczyn finansowych nie są w stanie zakupić opału do ogrzewania mieszkania, czy też opłacenia rachunków za gaz i prąd w okresie jesienno – zimowym.


Zamówione okna zostaną wyprodukowane podczas targów WinDoor-tech w Poznaniu w ramach projektu „Fabryce Okien na Żywo”. Na specjalnej przestrzeni pokazowej, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy oraz przy udziale serwisu technicznego powstaną wszystkie zakupione okna. Partnerami tej unikalnej przestrzeni pokazowej jest nasza firma AdamS. W akcję włączyły się także firmy Aluplast, AFS Federhenn, MFO, Siegenia oraz Stolcad.


W tym roku po raz pierwszy do akcji przyłączyła się platforma internetowa charytatywni.allegro.pl, przy pomocy której już od stycznia 2015 będzie można kupić wybrane okna.


Targi WinDoor-tech odbędą się w Poznaniu w dniach 10-13 marca 2015 roku.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie