Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

30-lecie firmy AdamS – obchody i konferencja w Mrągowie

Gratujemy tak pięknego jubileuszu! 30 lat w tak doskonałej formie to wielki sukces! Wielkie brawa dla rodzinnej firmy AdamS! 30 lat to piękny wiek! Życzymy kolejnych tak samo owocnych 30 lat! Takie słowa można było usłyszeć na Gali uświetniającej jubileusz 30-lecia firmy AdamS.

Od 1993 roku, kiedy powstał AdamS, z wielką dbałością właściciele firmy budują relacje ze swoimi kontrahentami, przedstawicielami, klientami w kraju i za granicą. A jest ich niemało – obecnie to 500 aktywnych partnerów handlowych. Nie ma się co dziwić, że jest ich tak wielu – przez te 30 lat z fabryki AdamS, mieszczącej się w Mrągowie, wyjechały 3 miliony okien!

Zwiedzanie siedziby firmy oraz szkolenie

Obchody 30-lecia rozpoczęły się zwiedzaniem siedziby firmy przy ulicy Leśna Droga 10A w Mrągowie. Odwiedzający mogli zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowanych technologii oraz zobaczyć linię produkcyjną. Po firmie gości oprowadzał dyrektor zakładu Piotr Dejnarowicz.

Tego dnia odbyło się również szkolenie w hotelu Mrągowo Resort & Spa „Trendy w sprzedaży”. Podczas warsztatów uczestnicy mogli poznać aktualne trendy w sprzedaży oraz kierunki rozwoju rynku w branży. Szkolenie poprowadził regionalny dyrektor handlowy Sebastian Wojnicki.

Wielki dzień ze wspaniałymi gośćmi

W tym roku – tak wyjątkowym dla firmy – została zorganizowana wielka Gala dla około 400 osób. We wnętrzach hotelu Mrągowo Resort & Spa   spotkali się, partnerzy handlowi (klienci i dostawcy), pracownicy, przedstawiciele władz samorządowych oraz przyjaciele firmy AdamS.

8 września 2023 na zawsze zapisze się w historii tej rodzinnej firmy jako dzień niezwykły, pełen wrażeń i oczywiście szampańskiej zabawy. Tegoroczną Galę z wielką klasą i wdziękiem prowadziła znana aktorka Joanna Jabłczyńska.

Podczas części oficjalnej gali dwukrotnie wystąpili Piotr Wołosz – Prezes Fundacji AVANGART, organizator Mazurskiego Festiwalu Operowego Belcanto oraz śpiewak operowy wraz z Katarzyną Zając Caban – sopranem, główną śpiewaczką Fundacji AVANGART.

Gości witali właściciele firmy AdamS: jej założyciele Henryk Pędzich i Halina Pędzich oraz Adam Pędzich i Wioletta Pędzich – ich dzieci, które jako kolejne pokolenie, prężnie rozwijają nowoczesną firmę.

Na tę piękną uroczystość zawitali włodarze województwa warmińsko-mazurskiego, Miasta Mrągowa i Gminy Mrągowo: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin, Starosta Powiatu Mrągowskiego Barbara Kuźmicka-Rogala, Burmistrz Miasta Mrągowo – Stanisław Bułajewski, Wójt Gminy Mragowo – Piotr Piercewicz oraz zastępca Burmistrza Miasta Mrągowo – Tadeusz Łapka.

Partnerzy roku 2022

Tradycją AdamS jest wyróżnianie na swoich Galach najlepszych kontrahentów. Oczywiście tym razem również tak się stało.TOP 10 to partnerzy handlowi, którzy uzyskali najlepsze wyniki w zakupie produktów AdamS z PVC i aluminium w roku 2022.

Statuetki Partner ROKU 2022 oraz specjalne nagrody w postaci Voucherów Marketingowych wręczali Adam Pędzich i Wioletta Pędzich. Jakie firmy  otrzymały nagrody z rąk właścicieli firmy? Były to firmy: HONER SP. J., SZYMKO S.C., NOVIS Elżbieta Gładka, 4HOME, FHU AMAR, DAWKAR S.C., ADAMS LT, SALVA ZACHÓD Sp. z o.o., Profesjonalny Montaż oraz  Marilan s.r.o.

Niech gra muzyka!

Po części oficjalnej goście ze smakiem próbowali dań przygotowanych przez doskonałych kucharzy restauracji hotelu Mrągowo Resort & Spa.

Na tak uroczystym spotkaniu branży stolarki otworowej nie mogło zabraknąć doskonałej muzyki. Galę uświetniły występy zespołów De Mono oraz Ladies Of Power.

I nie kto inny, jak Andrzej Krzywy – wokalista zespołu De Mono –  zaprosił gości na tort. Natomiast pierwszy kawałek ukroił oczywiście Henryk Pędzich – założyciel, właściciel firmy, który niestrudzenie, z wielkimi sukcesami od 1993 roku stoi na jej czele!

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za wspaniały, niezapomniany wspólny wieczór!

30 lat to piękny wiek!!!

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie