Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Certyfikat Windoor Export Award 2023 dla firmy AdamS

Firma AdamS prężnie rozwija swoją sprzedaż zagraniczną. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie wyróżnienia certyfikatem w programie „Windoor Export Award” w kategorii dużych firm zorganizowanym przez Stolarka VIP. Eksporterzy nominowani do udziału w Konkursie „Windoor Export Award” zostali wyłonieni przez Stolarka VIP oraz niezależną Kapitułę.

Firma AdamS prężnie rozwija swoją sprzedaż zagraniczną. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie wyróżnienia certyfikatem w programie „Windoor Export Award” w kategorii dużych firm zorganizowanym przez Stolarka VIP. Eksporterzy nominowani do udziału w Konkursie „Windoor Export Award” zostali wyłonieni przez Stolarka VIP oraz niezależną Kapitułę. Zainteresowanie udziałem było duże, ale wybrano wiodące firmy uhonorowane dyplomem podczas VIII Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dniach 20-21 września 2023r w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy.

Nasza firma zdobyła certyfikat Windoor Export Award dzięki dużemu doświadczeniu w eksporcie swoich produktów, wysokiej jakości produkcji, potencjale do dalszego rozwoju eksportowego oraz dzięki temu, że nasze produkty zdobyły zaufanie klientów na międzynarodowych rynkach.

AdamS zalicza się do grona firm przodujących w swoim segmencie, posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim oraz imponujący potencjał eksportowy.

Organizator podsumował swoim komentarzem perspektywy wyróżnionych firm, wśród których się znaleźliśmy: „Wyróżnione firmy to liderzy, którzy nadają tempo rozwoju, promując i wzmacniając polską stolarkę i polską gospodarkę. Celem programu „Windoor Export Award” było wyłonienie i docenienie kilkunastu polskich firm z branży stolarki budowlanej tylko z polskim kapitałem, o największym potencjale eksportowym w kategorii mała, średnia i duża firma – mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP. Znalezienie się na liście jest wyraźnym sygnałem dla klientów zagranicznych i kontrahentów laureata, iż podejmowane przez niego działania, służące podnoszeniu jakości produktów, usług czy standardów zarządzania, mają charakter ciągły oraz dają pełną gwarancję spełnienia najwyższych standardów – dodaje Prezes Stolarka VIP. Patrząc w przeszłość i obecne osiągnięcia polskich producentów stolarki budowlanej, nie można oprzeć się pytaniu – jakie niesamowite perspektywy dla całej branży rysuje przyszłość? Branża ta rozwija się w błyskawicznym tempie, wprowadzając nowe technologie i materiały i zdobywając nowe rynki, czego wszystkim, a przede wszystkim Laureatom serdecznie życzymy.”

Wyróżnienie certyfikatem Windoor Export Award 2023 jest z pewnością zasłużonym dowodem uznania dla firmy AdamS oraz inspiracją dla innych przedsiębiorstw, aby dążyć do doskonałości w swojej dziedzinie i wychodzić poza granice kraju.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie