Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Taras przedłużeniem domu

Budując swój dom, pragniemy aby był on możliwie przestronny i przytulny. Jednak rodzinny dom to nie tylko budynek, a również teren okalający konstrukcję. To, w jaki sposób będziemy połączeni bądź oddzieleni od natury wpływać będzie na nasze samopoczucie i komfort użytkowania domu. 

Współczesny ganek

Kiedyś wspaniałym spoiwem pomiędzy wnętrzem domu a jego zewnętrzną przestrzenią był ganek. Obecnie jego funkcję, z coraz większą popularnością, spełnia taras lub balkon. Nowoczesne okna i drzwi tarasowe sprawiają, że współczesne tarasy stają się komplementarnym przedłużeniem domu. Jednocześnie oddzielają nas od niepożądanych warunków pogodowych i pozwalają w dowolnym momencie cieszyć się zarówno widokiem, jak i przestrzenią.

Transparentna bariera

Jak często przypominacie sobie letnie imprezy, przenoszące się z wnętrza domu na klimatycznie oświetlony taras? Jedyną barierą, jaka oddziela nas od domu są transparentne drzwi i okna. Ich sprawne otwieranie to klucz do funkcjonowania pięknego tarasu. Coraz więcej osób stawia nie tylko na duże przeszklenia, lecz również na bardziej zaawansowane rozwiązania. Chcesz, by Twoje dziecko biegało radośnie między domem a podwórkiem? Postaw na bezprogowe drzwi, które zapobiegną potknięciu się malca. 

Inwestycja w przestrzeń

Zakup przesuwnych drzwi tarasowych to przede wszystkim oszczędność miejsca oraz komfort użytkowania. Szczególnie, gdy nasz taras wykorzystuje narożną część pomieszczenia. Warto jednak zwrócić uwagę na niezawodność takich konstrukcji. Wychodząc na taras, pragniemy aby nasz drzwi otwierały się delikatnie, cicho i bezpiecznie. Drzwi i okna tarasowe firmy Adams to ukłon w stronę bezawaryjności. Nasze drzwi HST PASSIV CORNER VIEW, HST BASIC czy innowacyjny system SMART-SLIDE sprawią, że duże przeszklenia służyć Wam będą przez lata.  To dzięki nim Wasz taras stanie się integralną częścią domu, używaną tak często (jeśli nie częściej) jak salon gościnny. Kto nie pragnie odświeżyć się w upalny dzień szklanką lemoniady lub zaprosić znajomych na mecz połączony z grillem? 
 
Szczególnie w trakcie wiosennych i letnich remontów warto zastanowić się czy piękny taras nie będzie dobrą inwestycją w Wasz dom. To nie tylko dodatkowy metraż lecz także powiew świeżości w designie Waszego domu.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie