Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Czemu wiosna to idealna pora na wymianę okien?

Jest wiele powodów czemu wymiana okien powinna być naturalnym krokiem w rozbudowie Twojego domu. Nowe okna zwiększą wartość Twojego domu oraz komfort jego korzystania. Wiedząc że to prawda, zadajemy więc pytanie czemu to właśnie wiosna jest najlepszym okresem w roku na wymianę okien? Znajdziecie tu kilka powodów, które przekonają was by wymianę okien zaplanować właśnie na wiosnę.

Dni są dłuższe

Instalacja okien wymaga czasu. Bez względu na to jak bardzo potrzebujesz nowych kokien, nikt nie lubi gdy prace montażowe rozciągają się na kolejne dni. Na jesień i w zimie  kiedy dni są krótsze, cały ten proces zajmuje znacznie więcej czasu. Z prostej przyczyny – jest mniej światła słonecznego by praca przebiegła sprawnie. Na wiosnę dni stają się dłuższe co skutkuje szybszą pracą monterów. Pamiętajmy że po zakończeniu remontu, musimy doprowadzić nasze lokum do stanu czystości. Mycie okien na wiosnę to czysta przyjemność, szczególnie gdy za oknem towarzyszy nam piękne słońce, bez zbędnego upału, występującego w lecie.

Pogoda jest ładniejsza

Nie ma nic lepszego, niż przywitanie najbardziej witalnej pory roku pięknym widokiem z nowych okien. Bez względu na to czy wymieniacie stare okna w zimie czy w lecie  na zaawansowane technologicznie okna z szybą Eclaz dostępne w naszej ofercie, nasza ekipa remontowa zawsze stara się by komfort korzystania z mieszkania pozostał na takim samym poziomie. Niestety pomimo starań, wymiana okien właśnie w tym okresie wiązać się będzie z podwyższonymi rachunkami za ogrzewanie bądź klimatyzację.

Wiosenny klimat jest łagodny. Nie jest zbyt gorąco, a mrozy występują równie rzadko co w lecie.

Majówka dobrym czasem na remont

Wolne jakie mamy w tym roku możemy wykorzystać na remont i wymianę okien. Po skończonym montażu, będziemy cieszyli się, że nie zwlekaliśmy gdy przyjdą duże upały. Dobrze rozdysponowany czas pozwoli Wam w pełni odprężyć się w okresie wakacyjnym. Gdy przyjdzie jesień, zmiany w rachunkach dzięki nowym oknom, będą zauważalne gołym okiem, co utwierdzi Was w przekonaniu że jesteście doskonale przygotowani do zimy.

Oferta okien Adams to nie tylko najnowsze rozwiązania w dziedzinie stolarki okiennej, to również profesjonalny serwis i montaż okien. Przywitaj lato nowymi oknami i rozpocznij wiosenną modernizację swojego domu z firmą Adams.

Najnowsze wpisy

Wyślij zapytanie