Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Drzwi wejściowe z przeszkleniem

Nasz dom to nasza twierdza, a drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu. Musza one łączyć walory estetyczne, zabezpieczające i termoizolacyjne. Jakie zatem drzwi odświeżą wygląd naszego domu? Aluminiowe drzwi z przeszkleniem to interesujące rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę.

Symbioza materiałów

Drzwi wejściowe łączące równe materiały, dają niespotykane możliwości. Piękne przeszklenie, osadzone w aluminiowej formie doda wrażenia solidnych lecz stylowych drzwi, w przeciwieństwie do jednolitych aluminiowych powłok. Ponadto dodatkowe ornamenty takie jak drewno sprawi, że będą one bardziej organiczne, łącząc styl modernistyczny z rustykalnym. To nabierające popularności łączenie stylów ma dokładne przełożenie na rodzaj elementów używanych w produkcji drzwi wejściowych. Przemyślane połączenie szkła, metalu i drewna uwydatni wspomniane walory nie tylko naszych drzwi lecz przede wszystkim naszego domu, stawiającego na bezpieczeństwo, komfort i wyszukany design.

Kto tam?

Praktycznym argumentem stojącym za użyciem przeszklenia w swoich drzwiach, może być fakt że mając do dyspozycji transparentną przestrzeń, możemy z łatwością dostrzec odwiedzające osoby, bez korzystania z tzw. „judasza”. Krótki rzut oka sprawi że będziemy doskonale wiedzieli czy mamy ochotę podchodzić do drzwi i otwierać je wytracając zmagazynowaną w domu energię. Ciągłe otwieranie i zamykanie drzwi jest najczęstszym źródłem utraty ciepła w zimie. Jeśli natomiast nie chcemy aby obcy mieli wgląd do naszego zacisza, możemy zamontować lustro weneckie lub szybę PRIVA-LITE z możliwością kontroli transparentności szkła w dowolnym momencie. Tego typu rozwiązanie może być także bardzo dobrym symbolem czy ktoś jest w domu. Przejrzysta tafla gdy domownicy rezydują i mleczna gdy są poza domem.

Bezpieczne dzięki technologii

W dziedzinie bezpieczeństwa powiedziano już wiele, ale coraz to nowe technologie, rozwijające się i wkraczające coraz dynamiczniej w sferę naszego życia sprawiają, że tradycyjne rozwiązania wypierane są przez bardziej optymalne i wygodniejsze. To właśnie drzwi firmy Adams – ALIPLAST STAR 90, zmierzają w kierunku przyszłości. Zamknięcie na kluczyk wzbogacone jest również o czytnik linii papilarnych. Ile razy zostawialiśmy klucze do domu w samochodzie lub zwyczajnie je gubiliśmy? Gdy potrzebujemy szybko wejść do domu, klucze są często nieporęczne i potrafią wypaść na progu. Jedno delikatne dotknięcie czytnika sprawi, że do domu dostaną się tylko te osoby zapisane w pamięci urządzenia. Dodatkową funkcją robiącą dużą różnicę w użytkowaniu drzwi ALIPLAST STAR 90 jest siłownik elektryczny zsynchronizowany z instalacją Inteligentnego domu. Dzięki niemu, drzwi otworzą się np. gdy temperatura w pomieszczeniach wzrośnie zbytnio i będziemy chcieli poczuć ożywczy chłodek. System Inteligentnego domu pozwoli nam sprawdzić czy drzwi są zamknięte, nawet gdy jesteśmy poza domem.

Przeszklenie pasujące do twojego wejścia

Drzwi ALIPLAST STAR 90 to solidna konstrukcja, jej duże wymiary 1100×2395 robią doskonałe pierwsze wrażenie. Połączenie masywności i subtelności emaliowanego hartowanego szkła, okraszone jest elementem rustykalnego drewna balansującym solidność konstrukcji. Rama drzwi może być w kolorze czarnym lub w popularnym obecnie kolorze antracytowym. W okuciach drzemie trzypunktowa zasuwnica GU AUTOMAT z motoryką oraz ukryty samozamykacz. ALIPLAST STAR 90 są zatem doskonałym wyborem dla osób chcących spróbować drzwi z przeszkleniem, ceniących sobie styl, technologiczną precyzję i solidność wykonania.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie