Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Dobre okna w okresie izolacji

W obecnym okresie w którym często jesteśmy zmuszeni do pracy zdalnej czy do długotrwałego pozostania w domu, warto zwrócić uwagę na nasze okna, które są źródłem światła, świeżego powietrza i dobrego samopoczucia.

Twój dom twoim biurem

Praca zdalna to dla wielu to czysta przyjemność, dla innych niezbędne ograniczenie. Bez względu na zakres zadań jakie powinniśmy wykonać w przestrzeni naszego domowego biura, musimy zadbać o odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, jego wentylację i nie tylko. Przy oknie nabierzemy inspiracji i znajdziemy rozwiązanie stawianych przed nami wyzwań. Jakość powietrza w naszym pomieszczeniu ma bardzo duży wpływ na naszą koncentrację i jeśli nie wietrzymy go regularnie możemy być rozdrażnieni lub zdemotywowani. Wyobraźmy sobie jednak że siedzimy przy dużym pięknie oświetlonym oknie i pracujemy z laptopem siedząc na wygodnej sofie. Piękny widok jaki daje nam duże przeszklenie jest w stanie zrekompensować nam długotrwały pobyt w domu.

W domu ale na zewnątrz

Taras to naturalne połączenie naszego domu z naturą. To właśnie tam możemy wyciszyć się i skupić. W słoneczne dni możemy przesiadywać na tarasie z rodziną i znajomymi lub wykonywać proste prace domowe w ramach naszego cyklu dnia. Szczególnie teraz, gdy różnorakie plenery są dla nas niedostępne warto pomyśleć o wyposażeniu naszego tarasu w system drzwi przesuwnych. Dzięki nim będziemy mogli bez problemu cieszyć się zarówno bezpiecznym wnętrzem naszego domu, jak i bliskością natury bez naruszania obecnie panujących zasad. Systemy przesuwne są bardzo funkcjonalne i niezawodne przez co stanowią dobrą inwestycję.

Większa wolność w dużym przeszkleniu

Duże przeszklenia w przestrzeniach biurowych, nie znalazły się tam przypadkiem. Zapewniają one niezbędne naturalne oświetlenie wymagane do wydajnej pracy oraz dają poczucie przestronności nawet gdy znajduje się tam wiele osób. Pracując zdalnie, często zmagamy się z obowiązkami domowymi oraz potrzebami innych domowników. Naturalne światło wpadające do naszych pomieszczeń da nam poczucie swobody i relaksu. Linia okien Passiv Line z szybą Eclaz przepuszcza znacznie więcej promieni słonecznych, jej konstrukcja nie tylko znacznie lepiej blokuje hałas dobiegający z zewnątrz ale też wykazuje się wysokimi walorami energooszczędnymi. To właśnie okna Passiv-Line z szybą Eclaz są wykorzystywane w budownictwie pasywnym, wymagającym od konstrukcji domu najwyższych walorów energooszczędnych.

Okna na świat

Pozwól sobie wykorzystać ten czas wyzwań. Mimo nowych regulacji życia społecznego możesz w dalszym ciągu cieszyć się czasem spędzanym w swoim domu. Wiosenna aura nie powinna Cię ominąć nawet jeśli jesteś zmuszony do pozostania w swoim mieszkaniu. Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapoznaj się z ofertą okien firmy Adams.

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie