Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Dom Twoim oknem na świat – wybierz się w letnią podróż z Tiny House

Tiny House to rozwiązania dla osób, które próbują znaleźć swoją drogę, lubią podróżować, zaoszczędzić pieniądze czy żyć blisko natury. Małe wyjątkowe konstrukcje, które zostały wzbogacone wyjątkowymi oknami nadając niepowtarzalny urok naszego domku na kółkach.

Czym jest Tiny House ?

To małe domki, których powierzchnia wynosi od 5 m2 do 35 m2. Są budowane na podstawie przyczepy, aby z łatwością można było podróżować wraz ze swoim domem. Okna odgrywają w nim dużą rolę, ponieważ możemy zastosować okna przesuwne czy okna customizowane, które nadadzą wyjątkowy styl, a do naszego wnętrza wpada światło, które rozświetla pomieszczenie.

Gdzie są popularne?

Popularność małych domków zyskuje poprzez swój minimalistyczny i wyjątkowy styl. Taki dom to nasze okno na świat, możliwość pozostania i oglądania otaczającego nas świata prosto z przyczepy. Oglądamy świat bez wychodzenia z domu, wystarczy zatrzymać się i postawić nasz dom tam gdzie tylko chcemy. Tworzymy niepowtarzalne wspomnienia, a nasze życie nie będzie już takie samo. W taki sposób udaje nam się zyskać bliższy kontakt z naturą. Małe domki coraz częściej możemy spotkać z różnymi oknami w krajach Europy, a także w Polsce. 

Jakie okna do naszego domku?

Warto przed rozpoczęciem projektu skupić się na istotnym elemencie jakim jest okno. Możemy wybrać okna z serii Okna PASSIV-LINE, które są bardzo energooszczędne. Pomoże nam to lepiej oszczędzać w czasie naszej podróży. Wysoka termoizolacyjność sprzyja w poprawie naszych warunków, w których mamy mieszkać. Jeśli zależy nam na efektownych kształtach okien, warto wybrać okna customizowane. Są to okna, które spełniają te same cechy co standardowe okno tylko różnią się kształtem i nadają niepowtarzalny urok naszego domku. Więcej informacji o oknach customizowanych znajdą państwo tutaj. Okna przesuwne to również dobry pomysł, aby znalazły się w naszym domu. Możemy wykorzystać je, aby zaoszczędzić miejsce podczas otwierania okien. Idealnie sprawdzą się w mniejszych domkach. Okna są źródłem światła, które wpada nam do środka, ale również tworzą niepowtarzalny klimat naszego miejsca. Przeszklenia sprawiają, że w naszym domu, będziemy żyli bliżej natury.

Dla kogo będzie to dobre rozwiązanie?

Jeśli uwielbiasz mieszkać w różnych miejscach i cenisz sobie wygodę, komfort, kochasz podróże i bliskość z naturą. Jesteś wyjątkowy jak nasze okna customizowane i doskonały jak jakość naszych okien Passiv-Line to postawienie na Tiny House będzie idealnym rozwiązaniem. Przeszklenia nadadzą bardzo bliskiego kontaktu z naturą. To także możliwość dla osób, które chcą oderwać się od mieszkania w bloku. Mieszkanie w małym domku sprawia, że poznajemy siebie bliżej i jesteśmy pozbawieni dodatkowych kosztów np. czynsz, prąd itd. 

Wyjątkowy kształt naszego domu

Nasz mały Tiny House możemy spróbować zbudować samemu, inspirując się różnymi pomysłami. Jeśli zależy nam na stworzenie wyjątkowego projektu, skupmy się na detalach, które podkreślą wyjątkowość np. wykorzystując okna customizowane lub stosując okna przesuwne w miejscach gdzie otwarcie może być problematyczne. Okna nadadzą naszemu domu na kółkach niepowtarzalny styl, który będzie wpadał w oczy. Niekonwencjonalny projekt jakim jest sam mały dom na kółkach wymaga niekonwencjonalnych okien, które znajdziecie na naszej stronie www.adams.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami , którzy chętnie doradzą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie