Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Remont naszego mieszkania i wymiana okien

Podczas prac remontowych prowadzonych w naszym mieszkaniu warto zastanowić się czy nie jest konieczna wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. Pomoże nam w tym celu zaplanowana struktura działań do realizacji wykonywanych prac m. in: zakup odpowiednich materiałów jak i praca profesjonalistów. 

Jak zacząć planować remont?

Potrzebna będzie nam kartka papieru i długopis. Zapiszmy wszystkie nasze pomysły co chcielibyśmy zmienić w naszym mieszkaniu. Na środku naszej kartki napiszmy nasz budżet, który mamy do wykorzystania. Jeśli zapisaliśmy nasze pomysły, wiemy jaki mamy budżet to możemy przejść do kolejnego etapu. Wszystko zaczyna się od kartki.

Czas to pieniądz, dlatego postawmy na profesjonalistów

Wybór odpowiednich osób pomoże nam w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Remont z dobrą i solidną brygadą będzie odbywał się prawidłowo, a z efektu końcowego powinniśmy być zadowoleni. Uzyskajmy opinii od naszych znajomych, rodziny i z forum internetowego. Znajdźmy dobrego fachowca, który wykona dla nas pomysł nowego mieszkania. Skorzystajmy z drogi pantoflowej, bo to jedna z najlepszych dróg.

Czy konieczna jest wymiana naszych okien ?

Oceńmy stan stolarki okiennej w naszym mieszkaniu. Przez okna możemy tracić dużo ciepła, które będą dawały wzrost kosztów podczas ogrzewania. Wymiana okien to też ekologia, ponieważ zużywamy mniej energii podczas ogrzewania naszego domu. W tym samym zmniejszamy emisje gazów cieplarnianych, które trafiły by do środowiska. Sprawdźmy też czy stare okna zostały prawidłowo zamontowane. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie ocenić, skontaktujmy się z ekspertem od prawidłowego montażu, który pomoże i doradzi nam w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej wymiany okien.

Nie zostawiaj na oknach foli fabrycznej po montażu

Przed pracami wykończeniowymi należy usunąć folie fabryczną i sprawdzić stan okien. Folia fabryczna chroni przed kurzem, zabrudzeniami oraz zarysowaniami np. podczas transportu. Zdjęcie foli i umycie okien pomoże nam ocenić czy nasze oknach nie zostało porysowane. 

Zabezpieczenie okien podczas prac remontowych

Jeśli wymieniliśmy okna podczas remontu pamiętajmy, aby je prawidłowo zabezpieczyć przed dalszymi pracami w naszym domu. Okna i systemy przesuwne mają sporo małych dziurek, w których kurz może się znaleźć- trzeba je zakleić. Przygotujmy folie, taśmę i tekturę, które pomogą nam w zabezpieczeniu ich. Parapety warto zakleić tekturą, która uniemożliwi porysowania podczas kładzenia różnych przedmiotów. Folia i taśma dobrze sprawdzi się w zabezpieczeniu skrzydeł okiennych. Prawidłowe zabezpieczenie chroni przed kurzem i zarysowaniem naszych okien.

Kiedy zacząć remont ?

Warto rozpocząć prace remontowe od dobrego pomysłu, później planu i osób, które go dla nas zrealizują. Profesjonalna ekipa budowlana pomoże nam i skróci czas realizacji, a my sami będziemy mieli spokojną głowę ze wszystko jest tak jak tego chcemy. Firma www.adams.com.pl przygotowała promocyjną ofertę, która polega na zamówieniu okien do 30 listopada, a odbiorze w lutym lub w marcu z dodatkowym rabatem. Więcej informacji u partnerów handlowych.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie