Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Podwyższenie wartości domu dzięki niezawodnym oknom

Ludzie zawsze szukają sposobów na zwiększenie wartości ich największych aktywów. Dom o wyższej wartości oznacza wyższą wartość sprzedaży, możliwości pożyczek pod zastaw domu i ogólny wzrost wartości netto.

Apetyt na zysk

Stale rosnące zainteresowanie zwiększaniem wartości domu doprowadziło do stworzenia wielu technik sprzedaży. Najważniejszą z nich jest zadbanie o pierwsze wrażenie jakie zrobi nasz dom dla potencjalnego klienta. Zazwyczaj staramy nadać nieruchomości uroku: przebudowujemy kuchnię, kładziemy nowy dach itp. Jest to bardzo dobre podejście, a okna bez wątpienia są bardzo istotnym elementem naszego domu. Potencjalny kupiec doceni ładne funkcjonalne okna, które będą służyć mu przez lata, zapewniając nie tylko komfort obsługi, ale również długoterminowe oszczędności. Dlatego okna są jednym z najważniejszych rzeczy o jakie musimy zadbać sprzedając dom czy mieszkanie.

Piękny + funkcjonalny = atrakcyjny

Zastanawiając się nad zakupem domu klienci cenią sobie przestronność wnętrza. Oczywiście, piękne kwiaty, odmalowane ściany czy nowa elewacja, odświeżą nieruchomość. Jednak klient nie może docenić czegoś czego nie widzą. To światło wpływające przez ładnie ozdobione okna sprawia że dostrzegamy pełnię miejsca. Sztuczne światło jest równie ważne, ale nie zastąpi tego swoistego poczucia przestrzeni i swobody jakie daje okno lub taras. Nowoczesne okno prezentuje się jako element funkcjonalności domu, to właśnie ono nadaje naszemu miejscu wyjątkowy wymiar. Rozsądny nabywca doceni wartość okien renomowanej firmy i z pewnością wypróbuje jak „chodzą”. Czy są szczelne, łatwo się zamykają lub uchylają.

Nowoczesna elegancja

Modernistyczny styl kojarzony jest z dobrym smakiem i bogactwem, dlatego coraz więcej domów stawia na surowy, ale designerski wygląd pomieszczeń. Wymiana małych, starych okien na większe i bardziej innowacyjne będzie strzałem w dziesiątkę. To właśnie duże przestronne okna z systemami przesuwnymi cieszą się dużą popularnością i sprawiają że wnętrze jest bardziej przestronne i stylowe. Inwestując w swoją nieruchomość warto rozważyć właśnie ten zakup, ponieważ nie jest to tylko ładnie wyglądająca rzecz, ale przede wszystkim nadaje domowi swoisty designerski charakter przy jednoczesnej oszczędności na wydatkach na ogrzewanie i oświetlenie.

Dobrze zagospodarowane

Przy prezentacji domu, warto też przemyśleć o urządzeniu i wykorzystaniu miejsca pod i wokół okien. Zrobi to wrażenie na klientach oraz odsłoni potencjał przestrzeni drzemiący w parapetach, karniszach i samych oknach, bo dzięki przemyślanej aranżacji zwracać będą uwagę klientów. Co sprawdza osoba pragnąca zakupić swoje wymarzone mieszkanie? Widok z okna. Jeśli oferowane przez nas okno na świat nie będzie atrakcyjne, nawet najpiękniejszy malowniczy widok może być rozczarowujący. To dlatego większość developerów stara się wykorzystać okna tak by podkreślać zalety mieszkanie przy jednoczesnym ukryciu jego niedoskonałości.

Wartość szkła

Zwiększając wartość swojego domu myślmy w kategoriach nie tylko funkcjonalności, ale także estetyki i prezentacji naszych przestrzeni. Okna nadają się idealnie do ulepszenia naszych wnętrz, a ich wymiana i rozsądne wykorzystanie przyciągnie uwagę i przełoży się na wynik sprzedaży waszej nieruchomości. Okna firmy Adams łączą nowoczesność, funkcjonalność i wyjątkową estetykę. To kierunek w jakim prezentować ma się nasz dom.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie