Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

5 sposobów zabezpieczających dom na wakacje

W okresie letnim dużo czasu spędzamy z dala od domu, a ładna pogoda tym bardziej nam w tym pomaga. Wiele podróżujemy, a nasz dom zostaje sam. Dlatego tak ważne jest, aby był bezpieczny.
 
Okna i drzwi to najłatwiejszy sposób, aby dostać się do środka przez złodzieja. Dlatego ważne jest to żeby dobrze wykonać prawidłowy montaż i zabezpieczyć się na przyszłość. Dom zabezpieczony jedynie na klucz może okazać się mało skuteczny, a złodziej może szybko i bez najmniejszych problemów dostać się do środka. Z tego powodu w tym artykule dowiecie się jak skutecznie uchronić się przed włamaniem do mieszkania czy domu.

Oto kilka rozwiązań, które pomogą wam spać spokojnie, a wasz dom będzie bezpieczny:

1. Zostaw klucze dla jednego z członków swojej rodziny lub sąsiada. Osoba zaufana pomoże Ci, wyjmować rzeczy ze skrzynki na listy, podlewać kwiaty czy od czasu do czasu zapalić światło wieczorem. W ten sposób w mieszkaniu cały czas będzie się coś działo, a osoby obserwujące mieszkanie nie będą pewne czy ktoś znajduje się w nim. Mieszkanie musi sprawiać wrażenie żywego.
 
2. Zabezpiecz się w rolety antywłamaniowe w oknach i drzwiach. Taka ochrona może być montowana z oknami PCV. To skuteczne rozwiązanie, które zapobiegnie wdarciu się intruzów. Tego typu rolety montuje się na ścianie frontowej Dodatkowo możesz wyposażyć klamki w oknach w zamki, które jeszcze bardziej zabezpieczą Twój dobytek.
 
3. Świadomy profesjonalny montaż to montaż z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Profesjonalny pomiar i wysokie umiejętności montażystów to niezbędny element montażu okien antywłamaniowych, które spowolnią rabusiów przed wdarciem się do domu. Okna antywłamaniowe posiadają one wystarczającą ilość zaczepów antywłamaniowych, wzmocnione stalowym kształtownikiem skrzydło czy okucia obwiedniowe. Konstrukcja i montaż takiego okna zmusi przestępcę do siłowania się z nim.
 
4. Inteligentny dom to dobry sposób, aby zabezpieczyć go z każdego miejsca. Możemy sterować panelem, który znajduje się w domu. Dowiadujemy się z niego czy okna w domu mamy uchylone czy zamknięte będąc w dowolnym miejscu z dostępem do sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy także kontrolować oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu.  W artykule Okna w kontekście inteligentnego domu dowiecie się jakie mają zastosowanie w bezpiecznym domu.
 
5. Monitoring to świetne rozwiązanie dla osób, które w szybki i łatwy sposób potrzebują dowiedzieć się co aktualnie dzieje się na ich podwórku. Kamery wyposażone w połączenie wifi, które umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji w naszym telefonie. Rozwiązanie bardzo skuteczne, jeśli zależy nam na bezpośrednim i komfortowym dostępem do obrazu z naszego domu. Kamery lub foto-pułapki umożliwiają nam, abyśmy czuli się bezpiecznie w naszym domu. Na rozpracowanie zamka i wejście do środka włamywacz potrzebuje od 90 sekund do 12 minut. Dlatego już sama tabliczka z napisem „obiekt monitorowany” może nas uchronić przed pojawieniem się niechcianych gości w naszym domu. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszych przedstawicieli.
 

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie