Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Okna customizowane – dostosowane do Twoich potrzeb

Wiele osób kojarzy okna plastikowe PCV z standardowym prostokątnym bądź kwadratowym kształtem jest to pewnego rodzaju schemat który nie musi być powielany. Jakie rozwiązania możemy Wam zaproponować?

Poza schematem

Wlasyczny wygląd okna PCV to kwadrat wpisany w strukturę budynku. Jednak nie każdy projekt czy pomieszczenie będzie wymagać właśnie tego typu kształtu. Wiele osób które posiadają niekonwencjonalne zabudowania bądź zamieszkują stare dworki czy przepełnione wiejskim klimatem domki, z chęcią zdecydują się na okna PCV. Warunkiem niezbędnym tych zamówień jest idealne wpisanie się okna w projekt i styl domu. Dlatego bardzo często jesteśmy proszeni o okna w kształcie łuku okręgu bądź inne specyficzne i precyzyjnie określone kształty. Tego typu usługa jest bardzo chętnie zamawiana przez osoby pragnące posiadać okno o najwyższych cechach izolacyjności oraz wytrzymałości przy jednoczesnej wyjątkowości kształtu.

Inny wygląd ta sama trwałość

Zdawałoby się że inny wygląd okna może mieć wpływ na jego walory i cechy takie jak izolacyjność dźwiękoszczelność czy przepływ światła. Jednak starannie wykonane okna customizowane posiadają dokładnie te same cechy co standardowe kształty okien. Wymaga to bardzo precyzyjnych obliczeń oraz długotrwałego procesu, między innymi naginania ram, wstawiania specjalnie docinanych szyb czy dobieranie elementów takich jak uszczelki i okucia. Dzięki tym zabiegom sprawiamy że okno jeśli dobrze wymierzone (a taką usługę zapewniamy w firmie Adams) będzie dorównywało jeśli nawet nie przewyższało wytrzymałością okno o standardowym wyglądzie.

To klient dyktuję warunki

Zamówienie okna customizowanego wymaga bardzo precyzyjnych pomiarów dlatego jeśli zdecydujecie się na właśnie takie okno zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej usługi jaką oferuje nasza firma, mianowicie o usłudze pomiaru. To dzięki dokładnemu pomiarowi będziemy w stanie spełnić państwa oczekiwania, tak by okno było jednocześnie stylowe ale również na tyle użytkowe na ile sobie tego życzycie.

Dostosuj swoje okno

Niekonwencjonalne projekty domów czy rustykalnych mieszkań wymagają często niekonwencjonalnych okien. Wychodząc poza schematy tradycyjnego kształtu oka okna zapewniamy naszym klientom usługi customizowanego projektu okien, aby zarówno kolor kształt i funkcjonalności okna były jak najbardziej dopasowane do potrzeb klienta oraz wpisywały się w wygląd i wyjątkowość pomieszczenia w jakim będzie ono zamontowane. Firma Adams posiadająca infrastrukturę oraz własne fabryki może z łatwością przygotować okno o dowolnym wymiarze i kształcie będące konkurencyjną alternatywą dla okna drewnianego.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie