Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Okno w łazience? Tylko PRIVA-LITE

Łazienka to miejsce, w którym chcemy czuć się w pełni intymnie. Czy okno w łazience musi wiązać się z utratą tej właściwości? Wbrew pozorom może nie tylko zapewnić bezpieczeństwo przed wścibskimi spojrzeniami, ale także poprawić komfort korzystania z łazienki.

PO PIERWSZE WENTYLACJA

Korzystanie z łazienki wiąże się z możliwością zawilgocenia pomieszczenia. Gorące relaksujące kąpiele sprawiają, że eteryczna mgiełka pary wodnej, unosi się nie tylko w powietrzu, lecz również osadza się na ścianach. Gdy dodatkowo mury naszej łazienki graniczą z fasadą budynku, różnice temperatur mogą sprawiać, że skroplona woda będzie wręcz spływać po naszych ścianach. Tego typu sytuacja jest niedopuszczalna i szczególnie drażniąca dla osób ceniących sobie czystość i higienę. Wilgoć to poważny problem w kontekście rozwoju pleśni i szkodliwych zarazków, a okno w łazience to idealny sposób, by zapobiec temu problemowi. Dobra wentylacja wzbogaci naszą kąpiel o orzeźwiające powietrze. Porządna cyrkulacja pozwoli wydostać się nadmiarowi pary. Nawet lekko rozszczelnione okno zapobiega większości problemów z zawilgoceniem pomieszczenia. Okno w łazience jest bardzo wskazane, jako dodatkowa wentylacja dla piecyka gazowego zamontowanego w łazience. Jest to zabezpieczenie przed niebezpiecznym czadem.

PRYWATNOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Posiadanie okna w łazience nie wiąże się z koniecznością prezentowania swoich wdzięków osobom z zewnątrz. Z niechcianą przejrzystością szkła możemy sobie radzić na kilka sposobów. Rozwiązaniem może być zasłona lub specjalna folia naklejana na szybę. W tym drugim przypadku nasze okno staje się mleczną taflą, a w zależności od wysokości i wielkości foli możemy kontrolować, jaki fragment chcemy prezentować na zewnątrz. Zakrywając tylko dolną część okna, możemy cieszyć się, tak prywatnością podczas brania prysznica, jak i widokiem zza okna. Najciekawszym innowacyjnym rozwiązaniem będzie zastosowanie unikalnego szkła PRIVA-LITE o zmiennej przezierności. Wystarczy jeden przycisk, by w ułamku sekundy zmienić przezierne okno na nieprzezierne. Jednym kliknięciem możemy zarządzać prywatnością i tworzyć nowoczesny design. Szkło PRIVA-LITE może być zastosowane nie tylko w oknie. Wyobraźmy sobie szkło kabiny prysznicowej zapewniającej nam prywatność bądź przejrzystość zawsze wtedy, gdy tego chcemy.

DOSTĘP DO NATURALNEGO ŚWIATŁA

Poranny prysznic powinien być przyjemnym rozpoczęciem dnia. Promienie słońca przenikające do naszej łazienki natychmiastowo dodają naszemu organizmowi dodatkowej energii. Poza aspektem estetycznym, jaki naturalne światło wnosi do naszej łazienki, nie można pominąć aspektu ekonomicznego. Naturalny cykl dnia nie wymusza na nas ciągłego zapalania światła elektrycznego. Widoczność w łazience przez większość dnia będzie na tyle wystarczająca, by bez problemu z niej korzystać. Szkło PRIVA-LITE daje 77% światła w stanie przeziernym, a włączona mleczna tafla pięknie rozproszy światło wnikające do łazienki.

Okno w łazience to bardzo rozsądny pomysł, gdy zależy nam na naturalnym nastroju połączonym z intymnością. Okno zapewnia świetną wentylację, oświetla pomieszczenie bez naszej ingerencji oraz pozwala cieszyć się prywatnością zawsze kiedy tego chcemy. Szkło PRIVA-LITE stosowane w naszych produktach doskonale sprawdzi się nie tylko w łazience, ale również w innych pomieszczeniach, w których pragniemy mieć kontrolę nad transparentnością szklanej powierzchni. Przeszklone podłogi, wystawy sklepowe, wewnętrzne ścianki działowe w biurach to tylko niektóre z zastosowań naszego produktu.

PRIVA-LITE prezentowany był ostatnio na targach BUDMA 2019 w Poznaniu i jako szkło chroniące naszą prywatność, zapewniając przejrzystość, nad którą mamy kontrolę sprawdzi się doskonale w oknie naszej łazienki.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie