Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Eclaz – technologia zapewniająca zysk i więcej światła

codzienne funkcjonowanie. W temacie okien głównymi wyzwaniami, z jakimi musimy się mierzyć to oszczędność energetyczna, koszt produkcji, ale również standardy jakości definiowane przez rynek. Doskonaląc produkcję okien, modyfikując jej metody, możemy osiągnąć rezultaty, które pozwalają na realne zyski związane z utrzymywaniem ciepła w pomieszczeniach. Szyba może także tak, tak… wpłynąć na nasze samopoczucie.

 

Światło słoneczne jest niezwykle ważne w naszym życiu. Wpływa na nasze samopoczucie, tworzy w naszym pomieszczeniu pozytywną naturalną aurę oraz dynamicznie oświetla je w miarę upływu dnia i zmiany pogody. Dlatego bardzo istotną kwestią przy projektowaniu wnętrz i aranżacji pokoju jest świadomy wybór szkła użytego w szybie naszego okna. Będzie miało to olbrzymi wpływ na dostęp naturalnego światła do naszego domu. Zima szczególnie naraża nas na zmniejszony dostęp do światła słonecznego, dlatego bardzo ważne jest by nasze domowe zacisze, korzystało nawet z krótkiego czasu nasłonecznienia.

Szyba Eclaz pochwalić się może wyjątkową wydajnością energetyczną, a tym samym wysokim komfortem użytkowania. Bo kto z nas nie lubi rozgrzewającego ciepła promieni słonecznych wpadających do naszego domu? Eclaz szczyci się swą zwiększoną transparentnością, dającą 10% więcej naturalnego światła. Nawet najlepsze szyby dostępne na rynku nie sa w stanie równać się z tą zaawansowaną technologią, zapewniającą poza zwiększoną transparentnością, również zwiększony poziom zysków cieplnych i izolacji termicznej.

Użycie szyby Eclaz pozwala na znacznie większą elastyczność projektowania przestrzeni w przypadku usytuowania okien po stronie północnej i wschodniej. Lepsza penetracja światła słonecznego redukuje koszty energii elektrycznej.

Wyobraźmy sobie duże przestronne balkony lub tarasy z okazałymi, wysokimi oknami. To doskonałe miejsca do zastosowania szyby Eclaz. Szczególnie, gdy nasza zima potrafi przymrozić, a jesień przygnębić deszczową aurą. Czyste, intensywne światło wpadające do naszych werand i salonów poprawi komfort życia oraz zaoszczędzi część pieniędzy wydanych na dogrzewanie pomieszczeń. Okna z szybami Eclaz znajdziecie w ofercie firmy AdamS.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie