Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

VEKAMOTION 82 od AdamS – Laureatem Programu Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2024

Nasz produkt VEKAMOTION 82 został laureatem programu Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy, Osłony 2024. VEKAMOTION 82 to energooszczędne drzwi tarasowe z płaskim progiem oraz z dużą powierzchnią przeszklenia przy zastosowaniu profili o mniejszej szerokości.

Najważniejsze cechy VEKAMOTION 82 to:

  • energooszczędność

  • wysoka jakość profili

  • ogromne przeszklenia

  • wysokiej jakości okucia

  • dodatki zwiększające bezpieczeństwo

  • możliwość integracji z systemem smart home lub zastosowanie sterowania pilotem

Poznaj drzwi tarasowe VEKAMOTION 82

Dowiedz się więcej o energooszczędnych drzwiach tarasowych z płaskim progiem VEKAMOTION 82.

Program VIP Najlepsze okna drzwi bramy osłony, to promowanie oraz upowszechnianie ekskluzywnych, nowoczesnych, energooszczędnych produktów z zakresu stolarki budowlanej, który pozwala na promocję najlepszych produktów odpowiadających na potrzeby Konsumentów oraz Architektów – stwierdza Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP. Nagrodzone produkty cechują się wysoką jakością, są oryginalne, innowacyjne, interesujące oraz godne polecenia. Aby produkt przeszedł pomyślnie weryfikację musi spełnić takie kryteria jak: odpowiedź na oczekiwania Klientów i efektywne zaspokojenie potrzeb Konsumenckich, jest wprowadzony na rynek i dystrybuowany z wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań marketingowych, posiada wyjątkowe cechy wyróżniające na tle produktów i usług konkurencji, cechuje się wysoką jakością, a także posiada unikalny design oraz zastosowanie unikalnych komponentów.

Podczas 35 Konwentu Stolarki na Zamku w Gniewie, który odbył się w dniach 21-22 lutego 2024r nagrodzeni zostali Laureaci. Każdy z produktów cechuje wysoka jakość, innowacyjność oraz oryginalność.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie