Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Ukryta moc technologii – PODSUMOWANIE TAGÓW BUDMA 2019

Firma AdamS – producent okien i drzwi z PVC w dniach 12-15.02 brała udział w międzynarodowych targach Budma 2019. Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, a każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych innowacyjnych rozwiązań i produktów. Dla Firmy AdamS to były wyjątkowe targi z racji, że na dwupoziomowym 120 metrowym stoisku pokazaliśmy wiele innowacyjnych produktów, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

To była dla nas przyjemność móc gościć wszystkich potencjalnych klientów z Polski i zagranicy. Nasi partnerzy i dostawcy mogli zapoznać się z nowościami prezentowanymi na naszym stoisku.

Największym zainteresowaniem cieszyły się następujące produkty:

  • EFEKT WOOW wywoływała niewinnie wyglądająca skrzynia akustyczna z oknem PASSIV-LINE S nagrodzonym Złotym Medalem 2019, która po otwarciu wydobywała głośną muzykę i słuchać nas było w całej Hali nr 5, natomiast milkła po zamknięciu…. Hałas to obecnie coraz większy problem w dużych miastach i nie tylko. Jak widać, a raczej słychać znaleźliśmy skuteczne rozwiązanie pozwalające odciąć się od hałasu z zewnątrz.
    Okno PASSIV-LINE S to okno multifunkcyjne, które nie tylko tłumi hałas (wybitny poziom izolacyjności akustycznej Rw=45 db), ale również zapewnia komfort termiczny (Uw=0,78), osiągnęło klasę odporności na włamania RC2 oraz ma doskonały bilans energetyczny dzięki zastosowaniu  szyby Eclaz, która latem wpuszcza więcej światła do naszego wnętrza, a zimną odzyskuję energię słoneczną.
21
22
  • Drzwi SMART-SLIDE, które są nową generacją drzwi tarasowych przesuwnych typu PSK/Patio. Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych typu HST. Specjalistyczne okucia okienne sprawiają, iż obsługa drzwi jest dziecinnie prosta i lekka. Ponadto drzwi były wykonane zgodnie z najnowszymi skandynawskimi trendami w nowej okleinie drewnopodobnej szarej WOODEC sheffield oak alpine.
  • Drzwi balkonowe/tarasowe HST CORNER VIEW z narożnym połączeniem typu step, które są idealnym rozwiązaniem, aby zintegrować się z naturą. Drzwi wyposażone były w inteligentny system sterowania, w wersji demo same otwierały się i zamykały.
  • Drzwi zewnętrzne z ALU – ogromne wrażenie zrobiło połączenie czarnego panelu szklanego oraz rustykalnego drewna w skrzydle otwierane na czytnik linii papilarnych.
  • Drzwi zewnętrzne z PVC dwustronnie nakładkowe otwierane czytnikiem linii papilarnych wyposażone były również w automatykę inteligentnego domu, dzięki której klucz sam obraca się w zamku, a drzwi samoczynnie otwierają i zamykają się. Idealne dla zapominalskich, dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Drzwi można skonfigurować w taki sposób, że idąc z zajętymi rękami np. pełnymi zakupów, otworzą się za pomocą modułu bluetooth, gdy się do nich zbliżymy.
  • „Gorące Okno” VEKA SL82 z szybą grzewczą EGLAS – dzięki zastosowaniu szkła aktywnego okno może stać się źródłem ogrzewania wnętrza. Oprócz poprawy komfortu termicznego w budynku można stosować je w celu eliminacji zaparowanego szkła i kondensacji pary wodnej oraz topnienia śniegu na dachach i świetlikach.
  • Ciekawostką było również Szkło PRIVA-LITE – unikalne szkło o zmiennej przezierności. Wystarczy jeden przycisk w jednej chwili zmieniasz przezierne okno na nieprzezierne. Jednym kliknięciem możemy zarządzać prywatnością i tworzyć nowoczesny design. Szkło PRIVA-LITE może być zastosowane nie tylko w oknie. Wyobraźmy sobie szkło kabiny prysznicowej zapewniającej nam prywatność bądź przejrzystość zawsze wtedy gdy tego chcemy.

Ponadto pokazaliśmy jeszcze wiele innych innowacyjnych rozwiązań w PVC i ALU.

Całość dopełniała automatyka inteligentnego domu, która pozwalała sterować wszystkimi prezentowanymi produktami z tabletu lub smartfonu. Można było sprawdzić status okna i drzwi czy są otwarte czy zamknięte lub czy np. szyba grzeje.

Mamy nadzieję, że targi spełniły oczekiwania wszystkich odwiedzających, nam na pewno przyniosły wiele cennych kontaktów biznesowych. Mamy nadzieje na spotkanie z Wami za dwa lata!

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie