Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Po raz kolejny wspieramy inicjatywę Szlachetna Paczka

Firma AdamS po raz kolejny wsparła inicjatywę szlachetna paczka poprzez wykonanie i montaż 2 okien w miejscowości Goleń w powiecie mrągowskim. Okna zostały zamontowane w domu potrzebującej rodziny 21 grudnia 2023.

Pani Elżbieta i pan Marcin to kochająca się i wspierająca para młodych ludzi, którzy wspólnie zmagają się z trudami codzienności. Pani Elżbieta w tym roku opuściła Dom Dziecka, do którego trafiła jako mała dziewczynka. Mimo iż oboje utrzymują kontakt z rodziną, nie otrzymują od nich żadnego wsparcia. Starają się usamodzielniać własnymi siłami. W tej chwili pani Elżbieta pracuje dorywczo w okolicznej restauracji, ale jej umowa o pracę kończy się z końcem grudnia tego roku. Pan Marcin rozpoczął pracę w firmie budowlanej z nadzieją, że otrzyma umowę na czas nieokreślony. Początki są trudne, jednak para bardzo mocno wierzy w to, że gdy już pani Elżbieta znajdzie stałą pracę, ich sytuacja finansowa się poprawi. Marzą o tym, aby założyć rodzinę i dać swoim przyszłym dzieciom pełen miłości dom, którego sami nigdy nie mieli.

Każdego dnia pan Marcin wstaje rano i idzie do pracy. Pani Elżbieta, kiedy nie pracuje, zajmuje się domem. Sprząta, przygotowuje obiady, a także aktywnie szuka stałej pracy. Rodzina razem boryka się z przeciwnościami losu, wykazując ujmujące wzajemne wsparcie. Pani Elżbieta każdą wolną chwilę wykorzystuje na rozwijanie swojej pasji, którą jest fotografia. W tym czasie pan Marcin samodzielnie stara się wyremontować mieszkanie, w którym wspólnie mieszkają. Największym marzeniem pani Elżbiety i pana Marcina jest założenie rodziny.

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie