Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

AdamS poprawia standardy bezpieczeństwa pracowników

W poniedziałek 15.01.2024 odbyło się szkolenie pracowników z obsługi defibrylatora AED, który został zainstalowany na terenie zakładu AdamS w Mrągowie.

Dbałość o bezpieczeństwo pracowników w AdamS jest kluczowe. Standard bezpieczeństwa podnosimy dzięki zainstalowaniu defibrylatora AED na terenie naszego zakładu w Mrągowie.

Defibrylator AED jest urządzeniem medycznym – reanimacyjnym, który dostarcza precyzyjne impulsy elektryczne, których efektem powinno być przywrócenie prawidłowego rytmu serca. Jest znakomitym wsparciem w przypadku resuscytacji, wspomagając jej przebieg. Dzięki temu rozwiązaniu w przypadku zatrzymania akcji serca możliwa jest szybka reakcja przed przybyciem służb medycznych.

W przypadku gdy wystąpi potrzeba użycia, kluczowy jest jak najkrótszy czas reakcji oraz użycia defibrylatora. Łatwy dostęp do urządzenia zapewnia szafka z szybką możliwą do zbicia w prosty sposób w celu dostępu. Szybka reakcja może zakończyć się skutecznością udzielonej pomocy oraz zwiększeniem szans na pełne odzyskanie funkcji serca.

Urządzenie jest proste w obsłudze, a przeszkolenie pracowników zapewnia dodatkową wiedzę o poprawnym jego użytkowaniu.

Zakup defibrylatora AED został sfinansowany ze środków prewencyjnych PZU Życie SA.

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie