Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Energooszczędne Okna AdamS PASSIV-LINE

Energooszczędne Okna AdamS PASSIV-LINE

To nie przełom, to rewolucja w energooszczędności w Polsce i Europie, tym bardziej, że wspomniane okna charakteryzuje niezwykła wytrzymałość, a współczynnik termoizolacji U przyprawia o zawrót głowy. „Dążymy do tego żeby okno , całe okno miało współczynnik U=1.1 ze standardową szybą jednokomorową i 0,8 dla okna z szybą dwukomorową, jesteśmy blisko, bardzo blisko”– mówi Pan Henryk Pędzich, właściciel firmy.

A cena? To największa amunicja firmy, cena będzie bowiem bardzo przystępna, można nawet rzec, że okna będą tanie. Te nowe okna to genialny wynalazek, szczególnie na trudne czasy, a jeżeli badania w specjalistycznych instytutach potwierdzą założenia (wszystko wskazuje, że tak będzie), hit sezonu, i to nie jednego, będzie murowany! Okna firmy AdamS to będzie to coś, co stanie się wielkim przełomem i okazją dla setek tysięcy Klientów poszukujących najlepszych, energooszczędnych okien w bardzo rozsądnej cenie. Dzisiejsi Klienci są bardzo świadomi, bardzo wymagający, poszukują coraz to nowszych rozwiązań, a z drugiej strony nie chcą przepłacać.

 

Nie sposób w tym miejscu raz jeszcze nie komplementować właściciela firmy Pana Henryka Pędzicha i jego załogi z Adamem Pędzichem (juniorem) na czele. Niektórzy z Państwa może pamiętają słowa, które Pan Henryk wypowiedział na łamach naszego portalu w ubiegłym roku, które dziś z przyjemnością przytaczamy:

„Firmie zawsze zależało na jakości produktu i pełnej satysfakcji Klienta, dlatego też na bieżąco śledziła i śledzi nowości pojawiające się na rynku stolarki budowlanej, zarówno te dotyczące profili, szyb, ale najważniejsza dla nas była termoizolacja i bardzo wysoka jakość okien za rozsądną cenę”.
Nic dodać i nic ująć.

My, w Infookno.pl, wiemy coś o tym, byliśmy pierwszym medium, odwiedzającym wtedy i ostatnio firmę, widzieliśmy wszystkie rozwiązania i możemy powiedzieć jedno: REWELACJA. Będziemy pilotować rozwój tego przełomowego wydarzenia, gdyż naszą misją jest aktywna promocja innowacji i przedstawianie Klientom indywidualnym najlepszych rozwiązań, szczególnie jeżeli chodzi o energooszczędność. Cieszy nas bardzo, że dzieje się to w Polsce, a polski przedsiębiorca może zdobyć miano „The Best” w swojej branży i nie tylko.
Wygląda na to, że Mrągowo nie tylko będzie znane z Pikniku Country, teraz czas na firmę AdamS i jej fantastyczne nowe okna. Ach te Mazury!
Życzymy powodzenia firmie AdamS, a my z drugiej strony, będziemy informować Państwa i Klientów o postępach na bieżąco.
Więcej szczegółów zostanie udostępnionych całej branży podczas VII Ogólnopolskiego Forum Stolarki Budowlanej organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi w dn. 30 maja w Jachrance-Dębe pod Warszawą ( szczegóły na stronie www.okna.org.pl ). To będzie bardzo ważny dzień dla branży stolarki, to będzie historyczny dzień dla firmy AdamS.

Najnowsze wpisy

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie