Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Energooszczędne Okna AdamS PASSIV-LINE

To nie przełom, to rewolucja w energooszczędności w Polsce i Europie, tym bardziej, że wspomniane okna charakteryzuje niezwykła wytrzymałość, a współczynnik termoizolacji U przyprawia o zawrót głowy. „Dążymy do tego żeby okno , całe okno miało współczynnik U=1.1 ze standardową szybą jednokomorową i 0,8 dla okna z szybą dwukomorową, jesteśmy blisko, bardzo blisko”– mówi Pan Henryk Pędzich, właściciel firmy.

A cena? To największa amunicja firmy, cena będzie bowiem bardzo przystępna, można nawet rzec, że okna będą tanie. Te nowe okna to genialny wynalazek, szczególnie na trudne czasy, a jeżeli badania w specjalistycznych instytutach potwierdzą założenia (wszystko wskazuje, że tak będzie), hit sezonu, i to nie jednego, będzie murowany! Okna firmy AdamS to będzie to coś, co stanie się wielkim przełomem i okazją dla setek tysięcy Klientów poszukujących najlepszych, energooszczędnych okien w bardzo rozsądnej cenie. Dzisiejsi Klienci są bardzo świadomi, bardzo wymagający, poszukują coraz to nowszych rozwiązań, a z drugiej strony nie chcą przepłacać.

 

Nie sposób w tym miejscu raz jeszcze nie komplementować właściciela firmy Pana Henryka Pędzicha i jego załogi z Adamem Pędzichem (juniorem) na czele. Niektórzy z Państwa może pamiętają słowa, które Pan Henryk wypowiedział na łamach naszego portalu w ubiegłym roku, które dziś z przyjemnością przytaczamy:

„Firmie zawsze zależało na jakości produktu i pełnej satysfakcji Klienta, dlatego też na bieżąco śledziła i śledzi nowości pojawiające się na rynku stolarki budowlanej, zarówno te dotyczące profili, szyb, ale najważniejsza dla nas była termoizolacja i bardzo wysoka jakość okien za rozsądną cenę”.
Nic dodać i nic ująć.

My, w Infookno.pl, wiemy coś o tym, byliśmy pierwszym medium, odwiedzającym wtedy i ostatnio firmę, widzieliśmy wszystkie rozwiązania i możemy powiedzieć jedno: REWELACJA. Będziemy pilotować rozwój tego przełomowego wydarzenia, gdyż naszą misją jest aktywna promocja innowacji i przedstawianie Klientom indywidualnym najlepszych rozwiązań, szczególnie jeżeli chodzi o energooszczędność. Cieszy nas bardzo, że dzieje się to w Polsce, a polski przedsiębiorca może zdobyć miano „The Best” w swojej branży i nie tylko.
Wygląda na to, że Mrągowo nie tylko będzie znane z Pikniku Country, teraz czas na firmę AdamS i jej fantastyczne nowe okna. Ach te Mazury!
Życzymy powodzenia firmie AdamS, a my z drugiej strony, będziemy informować Państwa i Klientów o postępach na bieżąco.
Więcej szczegółów zostanie udostępnionych całej branży podczas VII Ogólnopolskiego Forum Stolarki Budowlanej organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi w dn. 30 maja w Jachrance-Dębe pod Warszawą ( szczegóły na stronie www.okna.org.pl ). To będzie bardzo ważny dzień dla branży stolarki, to będzie historyczny dzień dla firmy AdamS.

Najnowsze wpisy

Wyślij zapytanie