Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Jasność w naszej kuchni, postawmy na naturalne światło

Dzisiaj w różnych projektach stawiamy na minimalizm oraz funkcjonalność. Nowoczesny design to połączenie i wykorzystanie tych dwóch elementów, aby nasz projekt był prosty, a jednak wyjątkowy. Dlatego dzisiaj będziemy pisali o kuchni w naszym domu i o tym jak najlepiej zlokalizować okna.

Wymarzone miejsce w naszym domu

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu w naszym domu. Wspólnie z bliskimi spędzamy poranki przy dobrej i aromatycznej kawie, zasiadamy do rodzinnego obiadu oraz przyjmujemy gości, których częstujemy kawą. Wykorzystanie odpowiednich okien w kuchni nada niepowtarzalnego wyglądu i funkcjonalności, a przez okna do naszego wnętrza będą wpadać dodatkowe promienie światła.

Jakie przeszklenia w naszej kuchni?

Od małych okien nad blatem kuchennym, aż po duże okna Comfort- Line czy Passiv-Line S w naszym pomieszczeniu. Okna zlokalizowane nad blatem kuchennym oświetlą nam np. przyrządzane potrawy, a duże okna sprawdzą się przy oświetleniu naszego rodzinnego stołu. Wykorzystanie dodatkowe źródło światła to bliższy kontakt z naturą. Na początku zastanówmy się ile potrzebujemy naturalnego światła w naszym pomieszczeniu. Ważne, aby zastanowić się nad układem mebli, a później naszych okien, które będą naturalnym światłem w kuchni. Dobrze jest skorzystać z rady eksperta, który pomoże nam w realizacji i wyborze najlepszego rozwiązania.

Okna Passiv-line S to cisza, bezpieczeństwo i czyste powietrze

Passiv-line S jest to okno, które spełnia warunki na miarę XXI wieku. Okno jest wyposażone w trzy uszczelki, które chronią przed utratą ciepła. To ważne, kiedy budujemy nowy budynek i chcemy iść w zgodzie z naturą i uzyskać ponadprzeciętnych rezultatów w zakresie ograniczenia zużycia energii cieplnej. Wybitny poziom takich cech użytkowych, jak przenikalność cieplna, przepuszczalność powietrza, izolacyjność akustyczna i odporność na włamanie w połączeniu z najwyższymi osiągalnymi poziomami trwałości i wytrzymałości mechanicznej sprawia, że okna Passiv-line S mogą być bez ograniczeń stosowane na terenach zurbanizowanych, zlokalizowanych w dowolnej strefie klimatycznej oraz dowolnej strefie obciążenia wiatrem, niezależnie od kategorii terenu.

Detale, które możemy wykorzystać do ozdobienia naszych okien

Parapety, rolety czy firany, które możemy udekorować w naszej kuchni sprawią i nadadzą niepowtarzalnego klimatu naszego pomieszczenia. Na parapecie możemy ustawić w doniczce zioła np. bazylie czy mięte. Naturalne światło będzie sprawiać, że nasze rośliny będą rosnąć, a my będziemy mogli wykorzystać zdrowe rośliny do potraw. Ramki ze zdjęciami i piękne firany nadadzą niepowtarzalnego klimatu naszego miejsca. A my sami zrobimy coś kreatywnego!

Kuchnia to miejsce, w którym powinniśmy czuć ciepło ogniska domowego. Miejsce powinno być wyjątkowe i piękne w swojej prostocie. Odpowiedni pomysł i wykorzystanie odpowiednich okien pomoże nam w realizacji naszej wizji. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www.adams.com.pl

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie