Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego Dział EKSPORTU

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego Dział EKSPORTU

Miejsce pracy: Mrągowo, ul. Leśna Droga 10A

Obowiązki:

  • przygotowanie ofert,
  • przyjmowanie zamówień,
  • wprowadzanie zamówień do programu produkcyjnego,
  • rozmowy telefoniczne z klientami, pozyskiwanie klientów,
  • współpraca z innymi działami w firmie,

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w branży,
  • umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dokładności i staranności,
  • wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, znanej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w godzinach 8.00 – 16.00,
  • możliwość rozwoju,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne, dopłatę na basen, szybkie pożyczki bez formalności

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie