Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Okna Passiv-Line firmy AdamS idą w świat.

W konferencji wzięło udział 64 osób z 20 firm Europy, między innymi z Niemiec, Litwy, Włoch, Norwegii. Głównym tematem konferencji była prezentacja samej firmy AdamS i najnowszej generacji okien PVC do domów energooszczędnych i pasywnych o współczynniku przenikania Uw=0.78 W/m2K, całkowicie zaprojektowanych i wyprodukowanych firmę Adams z jej właścicielem Panem Henrykiem Pędzichem na czele.

Nieporównywalne z tradycyjnymi oknami parametry techniczne, odporność na parcie wiatru, infiltrację wody, czy przede wszystkim funkcje energooszczędne i dźwiękochronne spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, szczególnie reprezentantów takich krajów jak Niemcy czy Norwegia, gdzie zostały wprowadzone bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące wymagań dotyczących energooszczędności okien. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że również Polskę tego typu przepisy nie ominą. Już w przyszłym roku możemy spodziewać się wprowadzenia bardziej rygorystycznych wymagań, a nasza firma jest już na to doskonale przygotowana.

Nie czekając na zaostrzenie przepisów nasza firma Adams, która już w tej chwili eksportuje ponad 40% swojej całej produkcji, wprowadza do oferty handlowej tak na rynku krajowym, jak i zagranicznym, okna o nieprzeciętnych parametrach, które mają wszelkie szanse stać się hitem eksportowym jak i przebojem na rynku krajowym. Są to okna dla każdego, kto poszukuje czegoś z najwyższej półki i dba o środowisko naturalne, ale i o swój portfel. Biorąc pod uwagę ich rewelacyjne parametry energetyczne, ale również oszczędności pieniędzy oraz ich spodziewaną popularność wśród Klientów, okna Passiv-Line otrzymały już znaczący przydomek „gorące okna”.

Bardzo ważnym argumentem jest ich niesamowicie korzystna cena! Fakt, że zakup nowych okien może spłacić się już w 4 lata, a przyjmując czas funkcjonowania takich okien na 15-20 lat, zyski dla właścicieli w czasie ich eksploatacji sięgają tysięcy złotych w przypadku mieszkania i dziesiątek tysięcy w przypadku domku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że okna Passiv-Line naszej firmy wpisują się w trend dbałości o środowisko naturalne znacznie polepszając efektywność energetyczną budynków i są produktem rekomendowanym przez Unię Europejską w kontekście Dyrektywy Energetycznej Unii.

Warto podkreślić w tym miejscu, że wspomniana konferencja odbyła się przy czynnym udziale Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie, której przy tej okazji serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Oprócz części formalnej i rozmów handlowych, goście mogli podziwiać uroki okolicy i Wielkich Jezior Mazurskich (rejs statkiem po Jeziorze Śniardwy)oraz korzystać z atrakcji Hotelu Gołębiewski z basenami Tropicana. Takie konferencje również pozytywnie wpływają na postrzeganie nas, polskich producentów, prowadzących poważne interesy w Europie, z satysfakcją i zyskiem.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie