Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Dni otwarte w firmie Adams

W dniach od 3 do 5 marca w naszej firmie odbywały się dni otwarte skierowane dla naszych stałych i nowych klientów. Są to działania prowadzone cyklicznie, aby zacieśnić relacje między klientami.

 Zaprosiliśmy ponad stu gości z całego kraju, którzy mogli zapoznać się z wykorzystywanymi przez nas technologiami w praktyce na naszej hali oraz prześledzić proces powstawania okien od kuchni. Każdą grupę oprowadzał inżynier Piotr Dejnarowicz wzbogacając tourguide o niezbędny komentarz.  Podczas spotkania omówiliśmy działania marketingowe na prezentacji pani Agaty Michałowicz-Pędzich, przeprowadziliśmy szkolenie sprzedażowe pod kątem nabywców z pokolenia x, y, z pod okiem Sebastiana Wojnickiego.  Kierownik działu aluminium Grzegorz Mosak przedstawił nasze produkty aluminium i ich charakterystykę, a nasz kierownik serwisu i reklamacji Andrzej Wasilewski zaprezentował wyzwania z jakimi musi mierzyć się nasz serwis. Mogliśmy także pochwalić się naszym innowacyjnym produktem, który otrzymał certyfikat potwierdzający produkcję okien pasywnych z PCV o nazwie handlowej PASSIV LINE ULTRA, dzięki któremu nasza firma stała się pierwszym certyfikowanym producentem okien pasywnych wydany przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego. Podczas trzech dni gościliśmy gości z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, pomorskiego, małopolskiego oraz podlaskiego. Każdego dnia podsumowaniem naszych działań była wspólna kolacja z naszymi gośćmi, tak aby zacieśnić wspólne relacje.

 

Gościom dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia relacji z Dni Otwartych 2020 w firmie AdamS.  

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie