Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

BUDMA 2017 – zaprezentowaliśmy nasze nowości

W dniach 7-10 lutego 2017 r. Firma AdamS miała możliwość zaprezentowania swoich najnowszych wyrobów na swojej 65 metrowej ekspozycji.

Pokazaliśmy m.in. nasze nowe drzwi unoszono-przesuwne HST PASSIV CORNER VIEW o wymiarach 4000mm x 2400mm / 1500mm x 2400mm i Uw=0,68 W/m2K za które Firma otrzymała Złoty Medal 2017. Mają one funkcję standardowych drzwi unoszono-przesuwnych, wykonane są w połączeniu narożnym typu STEP, które pozwala nam odkryć więcej przestrzeni, poczuć się bardziej zintegrowanym z otaczającą nas naturą i otoczeniem zewnętrznym. Drzwi wyposażone były w okucie Siegenia HS Portal oraz automatyczny napęd MHS 400, dzięki któremu mogliśmy otwierać drzwi za pomocą pilota bądź telefonu komórkowego dzięki skojarzeniu go z instalacja „inteligentnego domu”. Zamykanie drzwi HST PASSIV CORNER VIEW mimo swoich ogromnych gabarytów są bezpieczne dla dzieci, ponieważ napęd wyposażony jest w czujnik ruchu, który zatrzymuje drzwi, gdy tylko ktoś pojawi się w linii zamknięcia.

Mogliśmy jeszcze zobaczyć DRZWI AS PLUS z panelem dwustronnie nakładkowym i renowacyjnym progiem Alumaster o bardzo dobrym współczynniku przenikania ciepła. Drzwi były wyposażone w zasuwnice GU Secury Automatic z silnikiem ze wspomaganiem oraz wyposażony w elementy współpracujące z systemem inteligentnego domu, czyli możliwość sterowania przez bluetooth oraz możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych.

Ponadto pokazaliśmy również okno ARTLINE, które swoim wyglądem ma stanowić o nowoczesności budynku. Jego wyjątkowość polega na optycznym ukryciu ramy skrzydła za ramą ościeżnicy, a następnie możliwości niemal całkowitego ukrycia ramy ościeżnicy za ociepleniem budynku (wykonanym np. ze styropianiu). W efekcie uzyskuje się okna o niemal niewidocznych od zewnątrz ramach i olbrzymich w stosunku do tradycyjnych systemów okiennych powierzchniach przeszklenia.

Dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów robiło okno z linii PASSIV-LINE o nazwie PASSIV-LINE S jak Silence. Okno o podwyższonych właściwościach izolacyjności akustycznej dedykowane dla osób ceniących sobie ciszę, ale też dla osób które mieszkają przy dużym natężeniu ruchu. Dzięki zastosowaniu specjalnego pakietu szybowego z ciepłą ramką o podwyższonych właściwościach izolacyjności akustycznej i Ug= 0,6 W/m2K oraz profila z trzema uszczelkami uzyskaliśmy współczynnik izolacyjności akustycznej na poziomie Rw = 37 db (-1,-4).

Przekonaj się jak działa i obejrzyj filmik.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie