Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Bawimy się i szkolimy

W dniach 11-13 lipca odbyło się doroczne spotkanie z naszymi najlepszymi partnerami handlowymi. Połączyliśmy to co ważne z tym, co przyjemne.

Podczas spotkania odbyła się prezentacja dotycząca nowego produktu, a także prezentacje rozszerzenia działalności w związku z powstaniem nowej hali produkcyjnej. Potem spotkaliśmy się na bankiecie, gdzie przy muzyce, zacnym jadle i w wyśmienitym towarzystwie szaleliśmy do świtu. Stało się to okazją do poznania się, a nawet nawiązania przyjaźni. Następnego dnia braliśmy udział w zabawach team-buildingowych, które zbliżyły nas i pozwoliły na wyłonienie najlepszej, najbardziej zgranej drużyny, która została uhonorowana medalami oraz szczerymi, gromkimi brawami.
Ten dzień zakończył się mimo niesprzyjającej pogody grillem z pieczeniem kiełbasek. Towarzyszyło temu dalsze podtrzymywanie zawartych znajomości. W niedzielę goście zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do swoich firm. Zapewne długo jeszcze wspominać będą szałową zabawę i szaloną rywalizację podczas zawodów. Do zobaczenia za rok w tym samym, a jeszcze lepiej powiększonym  składzie.

Najnowsze wpisy

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie