Zadzwoń do nas:

+48 89 741 32 48

Pracujemy w godzinach:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

PASSIV-LINE PLUS I PASSIV-LINE ULTRA LIDEREM RYNKU

W wyniku postępowania weryfikacyjnego Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2013 EURO LEADER w kategorii Produkt, Firmie AdamS przyznano dwa tytułu LIDERA RYNKU za Najlepsze w Polsce Okno PCV PASSIV-LINE ULTRA I Najlepsze w Polsce Okno PCV PASSIV-LINE PLUS.

PASSIV-LINE ULTRA uzyskał współczynnik przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K) oznacza, że jest produktem o rewelacyjnych parametrach termoizolacyjnych, prawie trzykrotnie „cieplejszym” oknem od standardowych rozwiązań na rynku. Okno zostało już nagrodzone Złotym Medalem MTP 2013 oraz statuetką VIP 2012 w kategorii Innowacyjne okno PCV.

PASSIV-LINE PLUS uzyskał współczynnik przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,7 (W/m2K). Specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka izolacyjność cieplna w dobrej cenie. Okno zostało również nagrodzone statuetką VIP 2012 w kategorii Innowacyjne okno PCV – Projekt autorski.

Budując dom potrzebujesz okien, które zapewniają ciepło, ciszę, komfort, światło i bezpieczeństwo.
Okna z linii PASSIV-LINE to linia okien stworzona specjalnie przez Firmę AdamS do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV- LINE pozwala firmie Adams być liderem jakości i innowacji w branży stolarki budowlanej. Potwierdzeniem jakości są liczne nagrody i certyfikaty.”

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie