SKAMBINKITE MUMS:

+48 89 741 32 48

DARBO VALANDOS:

Pn-Pt - 8:00 - 16:00

Apie įmonę

Firma AdamS z siedzibą w Mrągowie działa na rynku stolarki budowlanej od 1993 roku. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC, którą oferujemy w wielu stylistycznych i funkcjonalnych wariantach. Produkujemy także okna, drzwi, witryny, konstrukcje fasadowe z aluminium, jak również rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne roletki materiałowe.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami, firma AdamS dysponuje w chwili obecnej ogromnym potencjałem produkcyjnym.

Firma AdamS posiada nowoczesny park maszynowy (zgrzewarki 4-głowicowe, zgrzewarka 6-głowicowa, centra tnące, centra obróbcze, urządzenia do okuwania i szklenia), wysokiej klasy maszyną okleinującą, a także roboty drugiej generacji wyposażone m.in. w automatyczne stemple formujące i specjalny system do zaoblenia powierzchni zewnętrznych o najróżniejszych kształtach. Od 2015 r. Firma sama produkuje szyby jedno i dwukomorowe. Od 2017 roku okna PREMIUM produkowane są w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na zgrzewaniu profili, precyzyjne ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

Posiadamy również własny tabor samochodowy wyposażony w wózki widłowe, co pozwala nam sprawnie i terminowo realizować wysyłki krajowe i zagraniczne, a także umożliwia rozładunek w dogodnym miejscu.
Wysoka jakość naszych produktów, szeroka oferta, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat znacznie rozbudowaliśmy naszą sieć sprzedaży.

Obecnie dysponujemy siecią kilkuset stałych partnerów handlowych na terenie Polski i w większości państw w Europie.

Naszą firmę charakteryzują dwie podstawowe zasady: wiarygodność oraz najwyższa jakość.

Staramy się je zachować i pielęgnować poprzez:

  • ciągłe inwestycje w rozbudowę potencjału produkcyjnego,
  • nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu,
  • wybór materiałów najwyższej jakości,
  • współpracę wyłącznie z wiarygodnymi dostawcami materiałów najlepszej jakości.

Stolarkę okienną z PVC produkujemy w oparciu o ofertę profili firmy ALUPLAST, VEKA, DECEUNINCK oraz naszą autorską linię produktów Passiv Line – PLUS, ULTRA i S, na okuciach SIEGENIA.

Konstrukcje aluminiowe wykonujemy na bazie systemów ALIPLAST, YAWAL i ALURON.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Siųsti užklausą

Send an Inquiry

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie