Przedstawiciel handlowy na terenie Niemiec

Data dodania
ogłoszenia:

01.07.2014
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy na terenie Niemiec
Miejsce pracy:
Niemcy
Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych partnerów na terenie Niemiec,
  • wsparcie bieżących partnerów technicznie i sprzedażowo,
  • negocjacje handlowe,
  • ofertowanie klientom ze swojego regionu,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • realizowanie polityki sprzedażowej Firmy Adams,
  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie.
Oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego, (znajomość drugiego języka obcego angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenia minimum średniego,
  • minimum 2 letniego doświadczenia w handlu, mile widziane doświadczenie w branży stolarki budowlanej,
  • umiejętności budowania doskonałych relacji interpersonalnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawo jazdy kategorii B. i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,
  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.
Oferujemy:

  • różne możliwości współpracy (umowę o pracę, własna działalność gospodarcza, inne),
  • możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła "Przedstawiciel Handlowy-Niemcy" na adres: praca.przedstawiciel@adams.com.pl

Pracownik biurowy – Mrągowo

ogłoszenia:

01.07.2014
Stanowisko:
Specjalista ds. wycen, dział Polska
Mrągowo
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę powierzonych firm, w tym:
  • przygotowywanie ofert,
  • przyjmowanie zamówień,
  • wprowadzanie zamówień do programu produkcyjnego,
  • rozmowy telefoniczne z klientami,
  • współpraca z innymi działami w firmie.
Oczekujemy:

  • umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane wykształcenie techniczne bądź doświadczenie w branży,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dokładności i staranności,
  • wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:

  • umowę o pracę, podstawa prowizja od obrotu,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • praca na jedną zmianę (8-16).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła "Specjalista ds. wycen, dział Polska" na adres: praca.biuro@adams.com.pl

Pracownik produkcyjny

ogłoszenia:

03.07.2014
Stanowisko:
Mrągowo
Obowiązki:

  • Praca na stanowisku montera stolarki PVC – pracownik produkcji,
  • Praca w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22.
Oczekujemy:

  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Sumienność i punktualność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stały rozwój zawodowy i nabywanie nowych umiejętności.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła "Pracownik produkcyjny" na adres: praca.biuro@adams.com.pl

Shortcuts